Gadżet dnia - panaceum na nudne spotkania

Spotkania biznesowe i tak zwane burze mózgów kojarzą się głównie z nudą, niewygodnymi krzesłami i ciągłym bezruchem, przechodzącym wreszcie w ogólne odrętwienie (fizycznie i intelektualnie). Na szczęście to już koniec. Z pomocą ofiarom korporacji przyszedł kolektyw artystyczny.

Nie wspomniałem jeszcze o smutnie zawodzącym klimatyzatorze, którego hurgot stanowi kuszącą alternatywę względem słów prowadzącego spotkanie. Nuda.

W Duffy London, za jedyne 2995 funtów można nabyć zestaw spotkaniowy, złożony z ośmiu huśtawek-krzesełek, podwieszonych na gigantycznej ramie. Na niej zainstalowany jest także blat stołu. Każdy z uczestników może teraz we własnym zakresie bujać się, ożywiając nieco szare komórki.

Zestaw dostępny jest z krzesełkami w kolorze czarnym, najlepiej pasującym do szanujących się korporacji, oraz kancelarii prawnych, białym - doskonałych w laboratoriach, oraz placówkach medycznych - a także czerwonym. Ten ostatni sprawdzi się w przedsiębiorstwach, których motto to kreatywność i świeże spojrzenie.

Czekamy na kolejną wersję Swing Table, w którym siodełka zastąpi jedna ławka - dla korporacji w stylu azjatyckim. Takie wahadło angażowałoby całą grupę uczestników, kształtując w nich nawyki pracy zespołowej.

A Wy? Chcielibyście żeby krzesła w Waszym biurze zastąpiono huśtawkami?

[via Duffy London ]

Łukasz Cichy

Więcej o: