Idealny na wakacje - statyw i pokrowiec w jednym

Grupowe zdjęcia z wakacji to miła pamiątka, ale właściciele aparatów niestety często się na nich nie pojawiają. Ktoś w końcu musi wykonać fotografie, a nie zawsze znajdzie się w pobliżu turysta do pomocy, tudzież wygodne miejsce, gdzie można by ustawić aparat. Z pomocą przychodzi firma Quirky.

Rozwiązaniem problemu jest produkt o nazwie Pose. Jest to niewielkie, eleganckie etui na kompaktowy aparat cyfrowy, które po rozłożeniu można wykorzystać jako statyw. Budowa Pose pozwala na formowanie go w różne kształty, dzięki czemu pokrowiec można ustawić praktycznie na każdej powierzchni lub na przykład owinąć wokół ramy roweru, tudzież na barierce. Jeśli więc aparat posiada możliwość nagrywania wideo, można w wygodny sposób robić nie tylko zdjęcia, ale też i nagrać przejażdżkę górskim szlakiem.

Etui na aparat ze statywemEtui na aparat ze statywem fot. quirky

Pose pokryty jest gumowatą powłoką, co w połączeniu ze szczelnym suwakiem zapewnia wystarczającą ochronę w różnych warunkach pogodowych. Gumowata powłoka wpływa również na przyczepność etui, co sprawdza się szczególnie w sytuacjach, kiedy musimy skorzystać z nietypowego miejsca do zamontowania aparatu. Przymocowanie cyfrówki do pokrowca jest szybkie i łatwe, a według zapewnień producenta, mocowanie jest kompatybilne z większością aparatów kompaktowych dostępnych na rynku.

Etui na aparat ze statywemEtui na aparat ze statywem fot. quirky

Pose to niewątpliwie przydatny gadżet. Noszenie nawet niewielkiego statywu do aparatu kompaktowego mija się z celem. A wystarczy niewielkie, elastyczne etui, aby rozwiązać ten problem i zapewnić sobie fajne zdjęcia z wyjazdów. Póki co Pose można zakupić za 23,99 dolary, jednak po przekroczeniu tysiąca zamówień cena wzrośnie do 29,99 dolarów. Warto więc się pośpieszyć, żeby zaoszczędzić parę groszy.

[za: OhGizmo! ]

Więcej o: