Ta konferencja przyciąga uwagę całej branży. Tylko tam zobaczysz, co to znaczy dobry pomysł na kampanię marketingową

Najciekawiej zrealizowane i najbardziej inspirujące kampanie marketingowe stanowiące wzór do naśladowania dla całej branży, będzie można zobaczyć już 30 listopada podczas IAB MIXX Conference.

Coroczna IAB MIXX Conference, która odbędzie się 30 listopada w Multikinie Złote Tarasy poprzedza uroczyste rozdanie nagród IAB MIXX Awards dla najlepszych kampanii marketingowych tego roku. Jak zwykle impreza przyciąga uwagę agencji oraz marketerów śledzących rynkowe trendy.

W jej trakcie możemy się spodziewać przedstawienia kilkunastu udanych projektów kampanii marketingowych (zarówno w sferze cyfrowej, jak i analogowej), które przyniosły doskonałe rezultaty. Punktowane są między innymi dobre pomysły, strategie, efekty oraz czynnik odwagi. Co ciekawe, większość z nich uzyskało nominację do IAB MIXX Awards 2017.

Jak zauważa Robert Wielgo, CMO i członek zarządu IAB Polska, rośnie liczba zgłoszeń do konkursu od mniejszych agencji, które stają w szranki z największymi graczami na rynku. Pełny program konferencji znajdziemy na stronie oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Zamieszczono tam również bogatą listę prelegentów.  

Tego samego dnia, zaraz po IAB MIXX Conference 2017 odbędzie się gala IAB MIXX Awards 2017, czyli uroczystość rozdania nagród. Laureaci odbiorą statuetki za swoje dokonania w najróżniejszych kategoriach, między innymi dla Marketera Roku, Agencji Roku czy Człowieka Roku.

Więcej o: