Klient wydał ponad 24 tys. złotych w sklepie Biedronka. Na jednych zakupach

Minął rok od otwarcia pierwszego outletu Biedronki. Z tej okazji portugalska sieć pochwaliła się, że rekordzista podczas jednej wizyty w sklepie na swoje zakupy wydał ponad 24 tys. zł.
Zobacz wideo

Pierwszy outlet Biedronki otwarto 12 lipca ub. roku w Poznaniu. Jak na outlet przystało, sklep oferował produkty w cenach obniżonych nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do ich standardowej ceny.

Outlet Biedronki w Poznaniu od pierwszego dnia działalności cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Każdego dnia oferujemy im setki produktów pochodzących z poprzednich kolekcji, z rabatami sięgającymi nawet do 80 procent

- podkreśl Jakub Klimczak, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Z informacji przekazanych nam przez sieć wynika, że wśród najchętniej kupowanych produktów w outlecie znalazły się: wrotki dla dorosłych, smartfon MYPHONE C-SMART, papier xero A4, kredki Bambino w drewnianej oprawie oraz ciastolina Ocean. Trzeba przyznać, że to dość zaskakująca lista.

W pierwszym outlecie Biedronki klienci chętnie sięgają również po akcesoria wyposażenia wnętrz: kuchni i łazienki, produkty z kategorii Do It Yourself, tekstylia oraz sprzęt elektroniczny.

Średnia kwota zakupów? 56,60 zł. Rekordzista? Ponad 24 tys. zł

Sieć Jeronimo Martins Polska pochwaliła się też, średnia paragon, z którym klienci wychodzili ze sklepu opiewał na kwotę 56,50 zł. Outlet w Poznaniu ma jednak również swojego niekwestionowanego rekordzistę. Jeden z klientów podczas pojedynczych zakupów wydał kwotę ponad 24 tys. złotych.

Jest kolejny outlet

14 lutego Biedronka zdecydowała o uruchomieniu drugiego outletu – w Gdańsku, przy ul. Rakoczego 17. Można w nim kupić sprzęt AGD i RTV, kosmetyki i chemię gospodarczą nawet z 80 proc. rabatem. Placówka w Gdańsku dysponuje salą sprzedaży o powierzchni ponad 780 metrów kwadratowych.