Rossmann wprowadza promocje na produkty Victoria's Secret. Chce przyciągnąć klientów przed świętami

Victoria's Secret chce trafiać do szerszego niż dotychczas grona odbiorców. W związku z tą strategią produkty sieci pojawią się na półkach w drogeriach Rossmann.

Pierwsze sklepy Victoria's Secret pojawiły się w Polsce w 2012 r., zostały otwarte w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach. Po 5 latach znana sieć zdecydowała się otworzyć kolejny salon w Centrum Handlowym Arkadia. Sprzedawane tam są kosmetyki, akcesoria, natomiast bielizna, z produkcji której słynie amerykańskie przedsiębiorstwo, stanowi jedynie niewielką część oferty. 

Zobacz wideo

Po 7 latach funkcjonowania Victoria's Secret na polskim rynku z dość ograniczonym dostępem do klientów, sieć pojawi się w drogeriach Rossmann i to na dodatek w promocyjnych cenach. 

Promocje na produkty Victoria's Secret w Rossmannie. Co można kupić w atrakcyjnej cenie. 

Promocja potrwa od 16 do 30 listopada bądź do wyczerpania zapasów, więc zainteresowane osoby powinny spieszyć się z zakupami. Jakie akcesoria można zakupić w niższych cenach?

  • plecaki - od 99,99 do 129,99 zł
  • torebki - od 74,99 do 99,99 zł
  • kosmetyczki - 74,99 zł
  • portfele - 69,99 zł
  • etui na paszport 49,99 zł. 

Więcej szczegółów oferty promocyjnej, a także wygląd produktów i więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie rossmann.pl po wpisaniu w wyszukiwarce hasła: "Victoria's Secret". 

>>> Dowiedz się więcej: Sephora. Kolor koszyka wskaże sprzedawcom, którzy klienci potrzebują pomocy w zakupach

Więcej o: