Black Friday 2019. Biedronka, Lidl i Kaufland z wielkimi przecenami. Promocje na tekstylia i elektronikę

Promocje z okazji Black Friday zdecydowały się przygotować również największe dyskonty w Polsce, w tym Bierdonka oraz Lidl. Oto lista oferta na tegoroczny Czarny Piątek.
Zobacz wideo

29 listopada wystartował Black Friday, ale dyskonty zdecydowały się ruszyć z promocjami już kilka dni temu. Informujemy o najlepszych ofertach w poszczególnych sklepach. 

Black Friday 2019. Biedronka oferuje produkty tańsze o VAT 

Z okazji Black Friday Biedronka zdecydowała się przygotować dwie promocje. W Czarny Piątek dyskont oferuje artykuły przemysłowe i tekstylia tańsze o VAT. Promocja nie dotyczy książek i multimediów i będzie dostępna do wyczerpania zapasów. Ponadto, Biedronka od 21 do 30 listopada wprowadziła Black Week, podczas którego przygotowano nawet 50-proc. przeceny na niedrogie produkty. Możecie kupić taniej akcesoria kuchenne, ubrania, zabawki dla dzieci, artykuły piśmiennicze i do szkoły, wyposażenie domu czy narzędzia.

Biedronka Black FridayBiedronka Black Friday Biedronka

Lidl przecenia produkty w sklepie online oraz tradycyjnym

Na stronie sklepu można znaleźć informację o przecenach z okazji Black Friday, które sięgają 80 proc. Oto najciekawsze produkty, które możemy kupić po niższych cenach:

  • Kärcher Myjka do okien KW1 Plus - 222 zł
  • Szlifierka taśmowa PBSD 600 A1 - 129 zł
  • Ręczna myjka parowa 1100 W - 79 zł
  • Kärcher Wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące 1400 W - 369 zł
  • Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne PAMFWP 20V Li A1 - 333 zł 
  • Bateria zlewozmywakowa - 99 zł
  • Automat do pieczenia chleba 850 W - 139 zł 

Black Friday 2019. Kaufland i Auchan wprowadziły Black Week

W Auchan 25 listopada rozpoczął się Black Week i potrwa do końca tego miesiąca. Największe przeceny znajdziemy głównie na elektronikę (w promocyjnych cenach kupić możemy deskorolkę elektryczną, głośniki bezprzewodowe, słuchawki, telewizory, tablety), ale także akcesoria do domu. Podobną promocję przygotował również Kaufland, gdzie oferta Black Week obowiązuje od 21 do 29 listopada. Rabaty wynoszą nawet 80 proc. i dotyczą głównie artykułów przemysłowych oraz akcesoriów do domu. 

Więcej o: