Andrzej Duda przekazuje dobre wieści. LOT uruchomi regularne połączenie z Warszawy do Waszyngtonu

Polskie Linie Lotnicze LOT w czerwcu 2020 roku uruchomią regularne połączenie między Warszawą i Waszyngtonem. Samoloty polskiego przewoźnika będą latały do stolicy Stanów Zjednoczonych trzy razy w tygodniu.
Zobacz wideo

Od 2 czerwca 2020 roku we wtorki, piątki i niedziele będą odbywały się loty na trasie z Warszawy do Waszyngtonu. Do stolicy USA polecimy Boeingami 787.

PLL LOT: od czerwca nowe połączenia na trasie Warszawa-Waszyngton

Potrzebę uruchomienia regularnego połączenia ze stolicą Stanów Zjednoczonych zgłaszały władze lotniska Chopina w Warszawie. Dodatkowo po zniesieniu wiz w listopadzie tego roku, przewidywany jest większy ruch biznesowy i turystyczny na linii Warszawa-Waszyngton.

Dodatkowo w sierpniu PLL LOT uruchomi regularne połączenia z Warszawy do San Francisco. Za podróż w obie strony z bagażem rejestrowanym pasażerowie zapłacą od 3089 złotych. LOT obsługuje też połączenia na trasach do Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles i Miami.

Na chwilę obecną z Polski do Stanów Zjednoczonych możemy podróżować tylko za pośrednictwem linii LOT z lotnisk w Warszawie, Krakowie i Rzeszowie. W maju 2020 roku American Airlines uruchomią połączenie na trasie Chicago-Kraków.

Więcej o: