Lidl przecenia produkty w dużych opakowaniach. Ruszył tydzień XXL

Lidl ruszył z nową promocją - Tydzień XXL. Przez siedem dni od 07.01. taniej można kupić wszystkie produkty w dużych opakowaniach.
Zobacz wideo

Lidl ruszył z nową promocją. W jej ramach taniej można kupić produkty XXL. Sieć od dłuższego czasu stara się wprowadzać rozwiązania, które są przyjazne zarówno dla środowiska, jak i klientów. Pod koniec października, po kilku miesiącach testów, niemiecka sieć dyskontów wprowadziła do wszystkich swoich sklepów program "Kupuję, nie marnuję". W jego ramach w sklepach stanęły specjalnie oznaczone półki, z towarami z krótkim terminem przydatności do spożycia, a w związku z tym tańszymi o połowę. Za podobny krok można uznać najnowszą promocję.

Lidl rozpoczął Tydzień XXL, promocja na produkty w dużych opakowaniach

7 stycznia w Lidlu rozpoczął się tydzień XXL. Przeceniono produkty w powiększonych opakowaniach, które i tak na co dzień są tańsze, na co sieć zwraca uwagę na Facebooku.

Takie rozwiązanie można uznać za przyjazne środowisku i zachęcające do kupowania większych opakowań, co pozwala ostatecznie używać mniej plastiku. Oczywiście nie jest to kompleksowe działanie, a na ten aspekt Lidl nie zwraca uwagi, ale warto o tym myśleć podczas zakupów. Jeśli nie jesteśmy w stanie zastąpić plastiku, to chociaż starajmy się ograniczyć jego użycie. Jednym ze sposób na to jest właśnie kupowanie większych porcji, dzielenie ich na pół i mrożenie. 

W ramach promocji taniej można kupić m.in. owoce i warzywa w opakowaniach XXL: cebula żółta (60 proc. taniej), pomarańcze deserowe (46 proc. taniej), polskie jabłka (28 proc. taniej) oraz cytryny (33 proc. taniej). Ponadto przeceniono sery, twarogi i jogurty, garmażerkę (np. pierogi ruskie), passatę pomidorową. Spory wybór jest także pośród mięs, ryb czy makaronów. Pełną listę można sprawdzić w gazetce na stronie Lidla.

Więcej o:
Komentarze (13)
Lidl przecenia produkty w dużych opakowaniach. Ruszył tydzień XXL
Zaloguj się
 • glunek

  Oceniono 5 razy 5

  CZYTACIE SKLAD PRODUKTU?
  dla przykladu-frankfurterki bez promocji i w opakowaniu XXL...
  sklad sie rozni-sami sprawdzcie-zwlaszcza dla dzieci :(

 • ivrp

  Oceniono 5 razy 1

  Efektem będzie większe marnotrawstwo żywności, czyli większe zużycie wszystkiego, co potrzebne do jej produkcji, o biednych zwierzętach nie wspominając.

 • gadolinn

  Oceniono 15 razy 1

  "Lidl ruszył z nową promocją - Tydzień XXL"

  Koniecznie dajcie znac madziuli gessler i dominisi gwit.

 • tow.anton.maciorow

  Oceniono 11 razy 1

  Właśnie wychodzę, ustawie sie w kolejce przed innymi wolakami.

 • deejay444

  Oceniono 8 razy 0

  Glifosat do każdej paki gratis!

 • soap2

  Oceniono 8 razy -2

  Żreć more.

 • kat_na_lemingi

  Oceniono 4 razy -4

  kurczaki znów tanie za 3 zł/kg, bo Ptasia Grypa i nie można ich wyeksPOrtować ;)

 • czerski.fake

  Oceniono 14 razy -6

  będzie xxl lydlowego guwna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX