Lidl zaprasza studentów na staż. Zachęca wynagrodzeniem i możliwością zdobycia doświadczenia

Do 8 kwietnia Lidl będzie zbierał zgłoszenia studentów i absolwentów wybranych kierunków do swojego programu stażowego "The Lidl Way to Career". Zakwalifikowane do niego osoby mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości 3300 zł brutto miesięcznie.

"Jeśli trafisz do nas, przekonasz się, że w Lidlu stażystów traktujemy poważnie. Zapewnimy ci płatną umowę stażową wraz z wynagrodzeniem (3300 zł brutto miesięcznie), możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie i zdobywanie cennych doświadczeń. Dodatkowo, pod naszą opieką zrealizujesz swój własny, autorski projekt pod okiem starszego stażem Mentora" - czytamy na stronie kariera.lidl.pl.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Program stażowy Lidla trwa trzy miesiące. Rozpocznie się 1 lipca i zakończy się 30 września. W tym czasie stażystom zostanie zapewnione szkolenie w strukturach sprzedaży i logistyki magazynowej oraz wdrożenie w dziale docelowym i realizacja samodzielnego projektu.

Kariera w Lidlu. Gdzie będzie odbywał się staż?

Najwięcej ofert stażu (łącznie 20) czeka na studentów w centrali sieci w Jankowicach w woj. wielkopolskim. Pojedyncze propozycje dotyczą także magazynów Lidla w woj. dolnośląskim (Legnica), śląskim (Gliwice), łódzkim (Stryków), mazowieckim (Wyszków) i pomorskim (Pruszcz Gdański). 

Obszary działań, w których będą kształcili się stażyści, obejmują działy kontrollingu, administracji zakupów, zarządzania akcjami tematycznymi, ekologistyki, podatków, prawnym, IT, zakupów oraz administracji regionu.

 

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe i/lub praca w organizacjach studenckich ułatwi kandydatom uczestnictwo w stażu organizowanym w ramach "The Lidl Way to Career". Poza tym popularna sieć dyskontów oczekuje od swoich stażystów pracowitości, ambicji i gotowości do podejmowania wyzwań. Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 kwietnia 2020 r. 

Więcej o: