Lidl zaprasza studentów na staż. Zachęca wynagrodzeniem i możliwością zdobycia doświadczenia

Do 8 kwietnia Lidl będzie zbierał zgłoszenia studentów i absolwentów wybranych kierunków do swojego programu stażowego "The Lidl Way to Career". Zakwalifikowane do niego osoby mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości 3300 zł brutto miesięcznie.

"Jeśli trafisz do nas, przekonasz się, że w Lidlu stażystów traktujemy poważnie. Zapewnimy ci płatną umowę stażową wraz z wynagrodzeniem (3300 zł brutto miesięcznie), możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie i zdobywanie cennych doświadczeń. Dodatkowo, pod naszą opieką zrealizujesz swój własny, autorski projekt pod okiem starszego stażem Mentora" - czytamy na stronie kariera.lidl.pl.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Program stażowy Lidla trwa trzy miesiące. Rozpocznie się 1 lipca i zakończy się 30 września. W tym czasie stażystom zostanie zapewnione szkolenie w strukturach sprzedaży i logistyki magazynowej oraz wdrożenie w dziale docelowym i realizacja samodzielnego projektu.

Kariera w Lidlu. Gdzie będzie odbywał się staż?

Najwięcej ofert stażu (łącznie 20) czeka na studentów w centrali sieci w Jankowicach w woj. wielkopolskim. Pojedyncze propozycje dotyczą także magazynów Lidla w woj. dolnośląskim (Legnica), śląskim (Gliwice), łódzkim (Stryków), mazowieckim (Wyszków) i pomorskim (Pruszcz Gdański). 

Obszary działań, w których będą kształcili się stażyści, obejmują działy kontrollingu, administracji zakupów, zarządzania akcjami tematycznymi, ekologistyki, podatków, prawnym, IT, zakupów oraz administracji regionu.

 

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe i/lub praca w organizacjach studenckich ułatwi kandydatom uczestnictwo w stażu organizowanym w ramach "The Lidl Way to Career". Poza tym popularna sieć dyskontów oczekuje od swoich stażystów pracowitości, ambicji i gotowości do podejmowania wyzwań. Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 kwietnia 2020 r. 

Więcej o:
Komentarze (11)
Lidl zaprasza studentów na staż. Zakwalifikowane osoby mogą liczyć na wynagrodzenie
Zaloguj się
 • strange_email

  Oceniono 5 razy 3

  Dowod nr 9763 ze w gazeta.pl zatrudniaja polglowkow.
  Tytul: "moze liczyc na wynagrodzenie"
  Tresc, cytat z czlowieka z Lidla: " Zapewnimy ci płatną umowę stażową wraz z wynagrodzeniem (3300 zł brutto miesięcznie)"
  Czy "kamrak", z wlasciwym sobie blyskotliwym intelektem i niezrownana znajomoscia jezyka polskiego, rozumie roznice?

 • darius112

  Oceniono 7 razy 3

  Pamiętajcie czytelnicy że sformułowanie "zakwalifikowane osoby mogą liczyć na wynagrodzenie" oznacza że mogą liczyć ale nie oznacza że dostaną.

 • vitmik

  Oceniono 5 razy 1

  pamiętam akcje gazety wyborczej , oczywiście nie mającej nic wspólnego z portalem gazeta.pl
  "grasz o staż", tysiące lemingów chciało pracować przez 3 miesiące wakacji na darmowych stażach, żeby, jak to ujęli organizatorzy, miel wpisane w CV staż w GW ;), pamiętam to jak dziś

  tak samo, jak na przełomie tysiącleci ,poniedziałkowy dodatek "praca" był grubszy od zwykłego wydania gazety, były w nim nie tylko ogłoszenia na pół strony (ha, to były czasy) ale i dobre rady dobrych wujków, że ten kto nie skończy MBA za circa 10000 zeta albo podyplomówki na SGH ten przegrał życie
  aha, a hitem był dla mnie wywiad z p. H.Bochniarz, jak to powiedziała, że u niej na recepcji może być zatrudniony TYLKO ktoś kto perfect znak co najmniej 3 języki obce
  oczywiście, "odważna" dziennikarka, nie spytała pani prezes ile trzeba znać języków na stanowiskach kierowniczych w jej firmie i ile języków obcych perfect zna sama pani prezes

  a teraz, cóż, dodatku już nie ma, p. Bochniarz bieduje jako prezes boeinga na Europę, a reklamodawcy olali gazetę wyborczą... jak to mówią, karma wraca ;)

 • pamejudd

  Oceniono 6 razy 0

  Opis, jakby rekrutowali naukowców do programu kolonizacji Marsa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX