Biedronka dziękuje Mamom. Specjalna promocja i darmowe produkty na Dzień Matki

Sieć Biedronka zdecydowała się przygotować specjalną akcję z okazji Dnia Matki. Oferta promocyjna obowiązuje już od czwartku 21 maja. Jakie produkty można nabyć po obniżonych cenach?

W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. W tym roku wypada on w najbliższy wtorek. W związku ze zbliżającym się świętem rodzicielek sieć Biedronka zdecydowała się wprowadzić ofertę promocyjną na produkty, które mogą posłużyć jako prezenty właśnie z tej okazji. 

Zobacz wideo Zakaz handlu w niedzielę staje się fikcją. "Solidarność" się wścieka, rząd milczy

Biedronka z promocjami na Dzień Matki. Od kiedy? 

Biedronka zdecydowała się wprowadzić promocję z kilkudniowym wyprzedzeniem, w czwartek 21 maja.

- Naszym Mamom jesteśmy winni podziękowania za ich bezgraniczne wsparcie oraz miłość nie tylko 26 maja, ale na co dzień. Aby jednak Dzień Matki nabrał szczególnego znaczenia, Biedronka wprowadziła do sprzedaży specjalne produkty w specjalnych ofertach i cenach - zapowiadał cytowany w komunikacie Michał Gontarz, dyrektor handlowy w sieci Biedronka. 

Biedronka z ofertą specjalną na Dzień Matki. Jakie produkty będzie można nabyć w niższej cenie? 

Klienci posiadający kartę Moja Biedronka będą mogli nabyć ekspres do kawy w wersji ze spieniaczem mleka bądź bez. Sieć reklamuje sprzęt, tłumacząc, że można go nabyć w praktyce za darmo, gdyż przy jego zakupie klient otrzyma voucher na kwotę, którą przeznaczył na ekspres (299 zł lub 199 zł w zależności od wybranej wersji). Voucher można zrealizować do 10 czerwca 2020 roku. 

Ponadto, na sklepowych półkach pojawią się filiżanki, porcelanowe naczynia lub zestawy kwiatowe marki Floral. Będzie można je kupić w cenie 29,99 zł za sztukę bądź zestaw, w zależności od produktu. 

W atrakcyjnych cenach dostępne będą też klasyczne prezenty dla mam, czyli róże (11 sztuk za 6,99 zł), tulipany (15 sztuk za 14,99 zł) czy storczyki doniczkowe (21,99 zł), a także praliny i czekoladki. Dodatkowo w ofercie znajdą się również produkty do pielęgnacji urody. W dniach 21-23 przy ich zakupie klienci również otrzymają vouchery o równowartości zakupu. 

Oferta specjalna Biedronki na Dzień MatkiOferta specjalna Biedronki na Dzień Matki materiały prasowe

Więcej o: