Prezent na Dzień Matki. "Poczta kwiatowa" z Biedronką i Glovo w specjalnej ofercie dla zapominalskich

Biedronka we współpracy z Glovo przygotowały ofertę specjalną dla osób, które nie mogą osobiście dostarczyć prezentu z okazji Dnia Matki.

Dzień Matki obchodzony jest w Polsce 26 maja, czyli w najbliższy wtorek. Z tej okazji Biedronka już od 21 czerwca wprowadziła ofertę promocyjną, dzięki której można otrzymać ekspres do kawy za darmo czy kosmetyki w atrakcyjnej cenie. Znana sieć przygotowała także rozwiązanie dla osób, które nie mogą osobiście wręczyć prezentów rodzicielkom. 

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Prezent na Dzień Matki na odległość. Biedronka dostarczy go pod wskazany adres

W dniach 25 i 26 maja, korzystając z aplikacji Glovo, będzie można zakupić jeden z trzech zestawów przygotowanych przez Biedronkę. Koszt każdego z nich to 49,99 zł. Prezent zostanie później dostarczony pod wyznaczony adres. Istnieje także możliwość wyboru sentencji życzeniowej, która zostanie dołączona do przesyłki. 

  • Zestaw nr 1: 15 tulipanów, czekoladki Merci 250 g, krem do ciała Nivea Soft 300 ml oraz czekolada Toblerone 100 g;
  • Zestaw nr 2: 11 róż, praliny Raffaello 150 g, kawa rozpuszczalna Jacobs Kronung 200 g oraz balsam do ciała Eveline Vegan 175 ml;
  • Zestaw nr 3: 7 tulipanów, waniliowe Ptasie Mleczko Wedel 380 g, krem do ciała Nivea Soft 300 ml oraz herbatę czarną Lipton Yellow Label 92 torebki.

Opcja trzech zestawów do zakupu z okazji Dnia MatkiOpcja trzech zestawów do zakupu z okazji Dnia Matki Biedronka - materiały prasowe

Biedronka i Glovo dostarcza prezent na Dzień Matki. Opcja tylko w niektórych miastach w Polsce 

Współpraca Biedronki z Glovo rozpoczęła się kilka tygodni temu. Zakupy za pomocą aplikacji dostarczane są również w niedziele. Wzbudziło to pewne kontrowersje ze strony PIP. Popularna sieć odpowiedziała komunikatem, w którym stwierdza, że taka działalność jest w pełni legalna. 

"W związku z Dniem Matki 25 i 26 maja współpraca Biedronki z Glovo została rozszerzona na kolejne 4 miasta: Białystok, Gliwice, Sosnowiec, Chorzów. Jak dotąd zamówienia będzie można składać również na terenie: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina" - czytamy w komunikacie prasowym.