Allegro szykuje wielką wyprzedaż do -70 proc. Promocja Allegro Smart! Week już za dwa tygodnie

Allegro przygotowuje wielką wyprzedaż dla subskrybentów Allegro Smart!. Promocje obejmą elektronikę, modę czy środki czystości. Allegro Smart! Week startuje za dwa tygodnie, 28 września.

Powoli rozpoczyna się okres promocyjny przed świętami. Można niedługo spodziewać się promocji przed Czarnym Piątkiem, czy wielkiego festiwalu wyprzedaży na Aliexpress. Jako pierwsze zabawę rozpoczyna jednak Allegro, należące do 10 największych internetowych platform sprzedaży.

Promocje na Allegro Smart! Week nawet do -70 proc. 

Wyprzedaż rozpoczyna się 28 września i potrwa przez cały tydzień, do 4 października. Promocyjne ceny będą dostępna dla subskrybentów Allegro Smart! Osoby z aktywną usługą będą mogły kupić:

  • duże markowe telewizory za mniej niż 1500 zł
  • popularne konsole taniej nawet o 470 zł
  • Telefony Xiaomi taniej o 250 zł
  • modowe hity dostępne tylko na Allegro do 79 zł
  • zestawy środków czystości tańsze o 30 proc. 
Zobacz wideo Jak w łatwy sposób zrobić zakupy przez internet? [WIDEO]

Czym jest Allegro Smart!?

Allegro Smart to płatna subskrypcja, która dodaje opcje premium do zakupów. Miesięcznie kosztuje ona jedynie 8,99 zł, a jeśli zdecydujecie się na roczny abonament za 49 zł, to miesięczny koszt spada do 4,09 zł. W tej cenie subskrybenci otrzymują darmową dostawę do paczkomatów przy zamówieniu powyżej 40 zł i darmową dostawę kurierem, jeśli wydajmy przynajmniej 100 zł u jednego sprzedawcy. Ponadto w ramach programu Allegro oferuje darmowe zwroty oraz ofertę promocyjną dla użytkowników usługi. 

Allegro Smart! Week jest oczywiście promocją powyższego programu, ale też formą wdzięczności dla dotychczasowych subskrybentów. Tych w maju było ponad dwa miliony, co jest znamienną liczbą dla dynamicznego rozwoju firmy, która 14 września zapowiedziała wejście na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Więcej o: