Lidl znów rozdaje piwo za darmo. Promocja 4+4 tylko przez jeden dzień i nie dla wszystkich

Lidl po raz kolejny zorganizował promocję na piwo. Kupując cztery butelki trunku, kolejne cztery otrzymamy za darmo. Niezbędne jest posiadanie aplikacji Lidl Plus.

Lidl i Biedronka regularnie zachęcają klientów różnego rodzaju promocjami. W minionych miesiącach sporą popularnością cieszyły się oferty promocyjne na zakup piwa. Lidl zdecydował się powtórzyć znaną akcję rozdawania piwa za darmo. 

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Lidl rozdaje piwa za darmo. Kto może skorzystać z promocji?

Specjalna oferta 4+4 dostępna będzie tylko w piątek 13 listopada. Osoby posiadające aplikację Lidl Plus otrzymają cztery dowolne piwa butelkowe za darmo. Aby skorzystać z promocji, należy zapłacić za cztery piwa, a także aktywować w aplikacji Lidl Plus specjalny kod rabatowy. Podobnie jak miało to miejsce we wcześniejszych tego typu promocjach, za darmo otrzymamy cztery najtańsze piwa. 

Oferta promocyjna dotyczy wszystkich piw butelkowych, w tym także browarów rzemieślniczych, które również są dostępne w ofercie Lidla. Wszyscy zainteresowani skorzystaniem z promocji powinni udać się do sklepów najlepiej w godzinnych porannych, gdyż promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. 

Lidl funkcjonuje w wydłużonych godzinach

W związku z obostrzeniami dotyczącymi liczby osób przebywających w sklepach jednocześnie, a także godzinami dla seniorów (od godz. 10:00 do 12:00 obsługiwane są tylko osoby powyżej 60. roku życia) Lidl zdecydował się wydłużyć czas otwarcia sklepów o godzinę. Większość placówek otwarta będzie do 22:00, a te, które już wcześniej pracowały do tej godziny, pozostaną otwarte do 23:00. 15 wybranych sklepów w całej Polsce będzie otwarte całą dobę. Godziny otwarcia poszczególnych sklepów sieci Lidl można znaleźć w TYM MIEJSCU.

Więcej o: