Biedronka daje podwyżki od nowego roku. Każdy pracownik zarobi 200 zł więcej

Biedronka poinformowała, że od stycznia 2021 roku wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w sklepach i centrach dystrybucyjnych sieci będą wyższe o 200 zł brutto miesięcznie.

Styczniowe podwyżki otrzyma 58 tys. zatrudnionych przez największego prywatnego pracodawcę w Polsce. Na podwyżki mogą liczyć pracownicy sklepów zatrudnieni na wszystkich stanowiskach, włączając kierowników sklepów, a w centrach dystrybucyjnych zatrudnieni na stanowiskach: magazynier, magazynier kompletacji i inspektor ds. administracyjno-magazynowych. 

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Biedronka daje podwyżki. "Doceniamy pracowników" 

- Jest dla nas jasne, że za sukcesem Biedronki zawsze stoi wytrwała praca tysięcy pracowników. W czasach pełnych wyzwań i niepewności ten wysiłek i jego wartość stały się jeszcze bardziej widoczne. Poprzez kolejne podwyżki chcemy docenić ich codzienne wysiłki. Cieszymy się, że tą dobrą informacją możemy podzielić się z pracownikami przed końcem wyjątkowo trudnego 2020 roku. Podwyżki to kolejna inicjatywna pokazująca, że doceniamy pracowników. Wcześniej otrzymali rabaty na zakupy o wartości do 1 000 zł, doładowanie kart przedpłaconych do 570 zł oraz dodatkowe nagrody w ciągu roku - powiedział dyrektor personalny i członek zarządu Jeronimo Martins Polska Jarosław Sobczyk, cytowany w komunikacie.

Jeromino Martins przez ostatnie trzy lata zarobiło na dostawcach ponad 600 mln złBiedronka odpowiada na karę UOKiK-u. "Niesprawiedliwa decyzja, agresywna forma"

Biedronka podwyższa pensje. Kto skorzysta? 

Podwyżki dla pracowników sklepów wyniosą 200 zł brutto miesięcznie. O taką samą wartość wzrosną pensje we wszystkich 16 centrach dystrybucyjnych. 

Biedronka rezygnuje ze sprzedaży jajek z chowu klatkowegoBiedronka rezygnuje z jajek klatkowych. W Warszawie już od 1 stycznia

Część pracowników otrzyma też podwyżki stażowe wynikające z przekroczenia stażu pracy w firmie wynoszącego 1 rok lub 3 lata. Dotyczy to zarówno pracowników w sklepach, jak i w centrach dystrybucyjnych.

Więcej o: