Biedronka przygotowuje bony rabatowe dla pracowników. Nawet do 1000 zł zniżki na zakupy

W ramach podziękowania z pracę w roku z pandemią koronawirusa Biedronka zdecydowała się wprowadzi bony rabatowe dla pracowników oraz współpracowników sieci. Będą mogli oni skorzystać ze zniżek w wysokości na 1000 zł.

"Wspierając pracowników sieci, a także szeroką grupę współpracowników z firm partnerskich, zarząd Jeronimo Martins Polska zdecydował o możliwości skorzystania przez pracujących na stanowiskach niemenedżerskich, z rabatu do wartości 1000 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka" - czytamy w komunikacie sieci. 

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Biedronka oferuje rabaty dla pracowników i współpracowników 

Z rabatów łącznie skorzysta 60 tys. pracowników sieci oraz osoby z firm współpracujących. Otrzymają one elektroniczne kody, które będzie można zrealizować do końca stycznia 2021 roku. Rabaty będą przysługiwać na wszystkie kategorie produktów. Sieć zaznacza, że akcja nie jest finansowa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

"Kryzys związany z pandemią udowodnił wagę pracy, którą wykonujemy jako zespół Biedronki. Nasze usługi i niezakłócone działanie ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego społeczeństwa. Dzięki nam miliony Polaków mogą bezpiecznie robić zakupy. Chcę wyrazić swoją wdzięczność za pracę i postawę, jaką wykazaliście w tym roku" - napisał w liście Luis Araujo, dyrektor generalny Biedronki.

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa. Sieć działa w wydłużonych godzinach

Z powodu pandemii koronawirusa, a także licznych obostrzeń, do których zaliczyć można godziny dla seniorów oraz limity osób w sklepach Biedronka podjęła decyzję o ponownym wydłużeniu czasu pracy sklepów. Większość placówek handlowych sieci działa od ponad miesiąca co najmniej do godz. 23:00, a ponad 200 jest czynnych całodobowo w ramach Akcji 24. Na podobne rozwiązanie zdecydowały się inne sieci handlowe. O tym, w jakich godzinach funkcjonują, informowaliśmy w TYM MIEJSCU

Więcej o: