Netto już zastąpiło pierwsze sklepy sieci Tesco. Z tej okazji promocje

Netto otworzyło już pierwsze cztery sklepy, w miejsce przejętych przez sieć lokali Tesco. Łącznie w całym kraju sieć ma już 400 placówek. W związku z otwarciami w placówkach zorganizowano promocje.

W całej Polsce jest już 400 sklepów Netto. To zasługa otwarcia nowej placówki w Rogoźnie oraz czterech lokali przejętych od Tesco. Dwa z nich ruszyły w Szczecinie, przy u. Duńskiej 11 i Polickiej 51, a dwa w Warszawie, przy Czerskiej 4/6 oraz Kwiatkowskiego 1. 

Zobacz wideo Sylwia Majcher: Lodówka jest sklepem pierwszego wyboru

Netto organizuje promocje z okazji otwarcia nowych sklepów

Netto zorganizowało specjalną ofertę na otwarcie. Promocja obowiązuje do soboty 29 maja lub do wyczerpania zapasów. Obniżono ceny warzyw i owoców, a przeceny sięgają 60 proc. Rabaty obowiązują także na produkty marki Hello Sensitive oraz te z kategorii wyposażenia wnętrz i innych produktów niespożywczych. W Szczecinie w lokalu przy ul. Duńskiej 11 na sobotę zaplanowano atrakcję w postaci poczęstunku przygotowanego przez zwycięzcę VI edycji MasteChefa, Mateusza Zielonkę. Będzie można też zmierzyć się w wyzwaniu piłkarskim z bramkarzem robotem. Przygotowano również zabawy z nagrodami oraz konkursy dla dzieci.

Obi wycofuje ze sprzedaży ozdoby na obrus Ozdoby na obrus groźne dla dzieci. OBI namawia do zwrotu tych produktów

Netto przejmuje sklepy Tesco

Netto w marcu otrzymało zgodę UOKiK na przejęcie lokali Tesco. Do końca 2021 roku Netto przekształci 150 lokali Tesco. Łącznie firma przejmie 301 sklepów i dwa centra dystrybucyjne. W lokalach mają być zatrudnieni głównie byli pracownicy Tesco. Odbędą oni przeszkolenie zgodnie ze standardem Netto 3.0, wprowadzonym w 2018 roku. Jego celem jest poprawa doświadczeń zakupowych klientów i sprawienie, aby zakupy w sklepach sieci były łatwiejsze i przyjemniejsze. 

Orlen i Ruch ułatwią obchodzenie handlu w niedzielę. 'Solidarność' chce zmian w ustawie. 'Nie odpuścimy' (zdjęcie ilustracyjne) Orlen i Ruch ułatwią obchodzenie handlu w niedzielę. "S": Nie odpuścimy!

Netto to sieć handlowa, która jest obecna na polskim rynku od ponad 25 lat. Zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Więcej o: