LOT przedłuża możliwość zmiany rezerwacji wykupionych rejsów

Polskie Linie Lotnicze LOT po raz kolejny przedłużają możliwość zmian terminu podróży po zakupie biletu. Każdy, kto kupi bilet do końca października 2021 roku, będzie miał możliwość bezpłatnego wprowadzenia zmian w rezerwacji.
Zobacz wideo Przełomowy moment dla turystyki kosmicznej. Sukces lotu Virgin Galactic

Przedłużona oferta obejmuje bilety na wszystkie rozkładowe połączenia LOT-u kupione do 31 października 2021 roku. Wiążący jest termin zakupu oryginalnego biletu, samej zmiany można dokonywać po tym terminie.

LOT pozwala na bezpłatne zmiany rezerwacji

Pasażerowie, którzy zakupili bilety, mogą bezpłatnie zmieniać datę lub kierunek podróży na całej siatce połączeń krajowych, średniego i dalekiego zasięgu oraz we wszystkich taryfach LOT-u, w tym najtańszej taryfie SAVER. Ewentualne dopłaty wiążą się wyłącznie z różnicą w cenach biletów w przypadku niedostępności taryfy, w której dokonano oryginalnej rezerwacji. Liczba zmian w ramach opublikowanego rozkładu jest nielimitowana.

W przypadku zmiany jedynie daty podróży pasażerowie mogą samodzielnie modyfikować rezerwację na stronie www.lot.com, wchodząc w zakładkę "Zarządzaj rezerwacją". Zmiany kierunku podróży można dokonać za pośrednictwem LOT Contact Center lub w biurze podróży, w którym kupiony został oryginalny bilet.

Możliwość przedłużenia terminu ważności voucherów

Wciąż możliwe jest przedłużenie terminu ważności wszystkich voucherów do 24 miesięcy. Voucher można wykorzystać przez dwa lata od daty wystawienia, a nowy lot wybrać w ramach całej siatki połączeń LOT-u, dostępnej w ciągu następnych 12 miesięcy.

Więcej o: