Promocja na piwo. W Lidlu gratis cztery butelki, w Żabce dwie

Promocja na piwo powraca. Tym razem gratisowe butelki oferuje Żabka oraz Lidl. Jakie trzeba spełnić warunki?

Promocje na piwo to już stały element polskich sklepów. Co kilka tygodni powracają one do największych polskich sieci handlowych. Gratisowe butelki można otrzymać po spełnieniu kilku warunków. Sprawdź jakich.

Zobacz wideo Trzy proste myki, które przydadzą się podczas piwa w plenerze. Otwieracz nie będzie już potrzebny!

Lidl. Promocja na piwo 4+4

Lidl najwyraźniej przyjął ten sam schemat przy każdej promocji na piwo. W ostatnich miesiącach za każdym razem sieć oferuje przy zakupie czterech butelek, cztery kolejne gratis. Za darmo są te piwa, które są najtańsze. Promocję przewidziano na piątek 17 września. Obejmuje wszystkie piwa butelkowane dostępne w dyskoncie, zarówno krafty, radlery, jak i piwa bezalkoholowe oraz niskoprocentowe. W promocji będzie można kupić więc m.in. Perlenbachena, Coronę, Desperadosa, czy Somersby. 

Żeby skorzystać z promocji na piwo w Lidlu należy aktywować odpowiedni kupon w aplikacji Lidl Plus. Następnie przy kasie trzeba zeskanować aplikację z aktywnym kuponem. Ten jest przeznaczony do jednorazowego użytku. 

Żabka. Promocja na piwo 4+2

Promocja w Żabce otrzymała nazwę "BROmocja na ŁYKend". To już kolejna odsłona akcji, która będzie obowiązywała w piątek i sobotę 17-18 września. Format promocji w Żabce, to 4+2, czyli kupując sześć piw, zapłacimy za cztery, a dwa kolejne otrzymamy za darmo. Oferta nie obejmuje jednak wszystkich trunków oferowanych w Żabce, a jedynie piw Hardmade, Lech Free, Tyskie, Żubr, Kozel oraz Captain Jack.

Żabka przecenie też mocno piwo Lech Premium w Butelce oraz Carlsberg w puszcze. Przy zakupie czterech sztuk Lecha otrzymamy 43 proc. rabatu, natomiast Carlsberg w takiej konfiguracji zostanie przeceniony o 50 proc. 

***

Macie pytania czy wątpliwości dotyczące inflacji? Przesyłajcie je do nas na adres: news_gazetapl@agora.pl. W czwartek 16 września prof. Marian Noga, gość nowego programu Q&A Gazeta.pl, odpowie na Wasze i nasze pytania.

Więcej o: