Nawet 27 piw gratis. Biedronka z kolejną promocją. Świąteczne przeceny również w innych sklepach

Biedronka przygotowała kolejną promocję, w której gratis można otrzymać nawet 27 piw. Świąteczne promocje na ten alkohol przygotowały również inne sieci.
Zobacz wideo Nowy król średniej półki? Oto cztery rzeczy, które warto wiedzieć na temat Huawei nova 9 [TOPtech]

Świąteczne promocje na piwo przygotowały liczne sieci. W Lidlu w weekend za 32,99 zł kupicie trzy butelki IPA od Pinty, razem z dwiema podkładkami oraz szklanką. Marka Alebrowar sprzedaje swoje piwa w dwupaku oraz z czapką za 39,99 zł. W Auchan dostaniecie z kolei limitowaną edycję piwa Estrella Galicia za 3,79 zł, a w wersji bezalkoholowej za 2,99 zł. 

Promocja na piwo. Biedronka rozdaje butelki piwa gratis

Biedronka z kolei wraca z akcją gratisowych butelek piwa. Przy zakupie dziewięciu, kolejne dziewięć otrzymacie gratis. Promocja dotyczy piwa Hopfe Pilsner. Można z niej skorzystać od piątku do niedzieli. Każdego dnia można kupić do 18 piw. Promocja jest przeznaczona jedynie dla posiadaczy karty "Moja Biedronka". 

*****

Alkohol szkodzi zdrowiu, rząd podnosi akcyzę

Wyroby alkoholowe szkodzą zdrowiu a ich nadużywanie prowadzi do uzależnienia oraz licznych chorób. Ryzyko przedwczesnej śmierci wzrasta powyżej pięciu porcji alkoholu wypijanych w ciągu siedmiu dni przez osoby po 40. roku życia, które robią to regularnie do końca życia.

Kwestie zdrowotne są jednym z argumentów, jakie podniósł rząd w nowelizacji ustawy akcyzowej. Podniesienie opłaty jest też konieczne, by dostosować krajowe przepisy do prawa unijnego. Nowelizacja została już zatwierdzona przez Sejm oraz Senat i czeka na podpis prezydenta. Wyższe stawki akcyzy na alkohol mają wejść w życie już od początku nowego roku i będą sukcesywnie podnoszone przez kolejne pięć lat.

Więcej o: