Lidl przygotował świąteczne promocje dla klientów. Niektóre oferty dostępne tylko jeden dzień

W sklepach Lidl od 20 grudnia będzie obowiązywał najnowszy katalog. Dla klientów przygotowano różne promocje, np. 50-proc. zniżkę na wybrane dekoracje świąteczne i zabawki dla dzieci. Niektóre oferty będą dostępne tylko przez jeden dzień.

W tygodniu poprzedzającym Boże Narodzenie klienci sklepów Lidl będą mogli skorzystać z ciekawych promocji. Sieć udostępniła już najnowszy katalog, który będzie obowiązywał w dniach 20-24 grudnia.

Przeczytaj więcej informacji o ofertach i promocjach na stronie głównej Gazeta.pl

Jarmark Świąteczny Toruń (zdjęcie ilustracyjne)Jarmarki świąteczne. Niemcy odpuszczają, Polacy celebrują. Ceny zwalają z nóg

Świąteczne promocje w sklepach sieci Lidl

Od poniedziałku za wybrane dekoracje świąteczne zapłacimy mniej nawet o 50 proc. Również ceny wybranych zabawek zostaną obniżone o 50 proc. Z kolei za świąteczną piżamę damską lub męską zapłacimy 34,99 zł, ale pod warunkiem, że kupimy ją 20 grudnia. Od wtorku jej cena będzie wynosić już 44,99 zł.

Z powodu salmonelli ze sprzedaży wycofane zostały popularne słodycze oraz mięso, które oferował dyskont BiedronkaPrzybieżała nam do sklepów inflacja. Święta znacznie droższe niż rok temu

Klienci mogą również zaoszczędzić przy zakupie pościeli flanelowej w jednym z czterech świątecznych wzorów. Tylko w poniedziałek cena pościeli wyniesie 49,90 zł, a od wtorku będzie to 59,90 zł. Natomiast przy zakupie zestawów dwóch lub trzech szklanek zapłacimy 29,99 zł, a przy zakupie dwóch produktów marki Krosno - szklanek i kieliszków - drugi tańszy otrzymamy za 1 grosz. Promocja ta będzie obowiązywać tylko w dniach 20-24 grudnia.

Więcej informacji o ofertach można znaleźć w katalogu na stronie Lidla.

Więcej o: