Czy sankcje odstraszą Putina od Ukrainy? Pytamy ekspertkę, która właśnie wróciła z Donbasu [STUDIO BIZNES]

Władimir Putin nie posłuchał apeli społeczności międzynarodowej i zajął część terytoriów należących do Ukrainy. Zachód odpowiedział na uznanie samozwańczych republik sankcjami. Czy Moskwa się ich wystraszy? Łukasz Kijek pyta o to w programie prof. Agnieszkę Legucką, z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, która niedawno wróciła z Donbasu.
Zobacz wideo "Studio Biznes"

Czy Putin wystraszy się sankcji? "Studio Biznes" pyta ekspertkę

Władimir Putin uznał niepodległość samozwańczych republik położonych na wschodzie Ukrainy. Podpisanie umowy z separatystami spotkało się z odpowiedzią Zachodu, który wprowadził pierwsze sankcje na banki i konkretne osoby powiązane z Kremlem.

Czy Rosja cofnie się pod ekonomicznym naciskiem Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej? Łukasz Kijek spyta o to w programie "Studio Biznes" ekspertkę. O nastrojach na Ukrainie, nastawieniu do decyzji Rosji i wizji przyszłości opowie prof. Agnieszka Legucka, z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Akademia Vistula.

Rosyjskie uzbrojenie w pobliżu miasta Woroneż na zdjęciu satelitarnym Maxar Technologies Tysiące pojazdów wojskowych przy granicy z Ukrainą. Widać je na zdjęciach

Potrzebne wsparcie dla kupujących używane auta elektryczne. "Internetowy Samochód Roku"

W drugiej części programu Agnieszka Czajka, General Manager w serwisie OTOMOTO oraz Maciej Mazur, dyrektor zarządzający PSPA, wyjaśnią, czy rewolucja w elektromobilności dotyczy już także aut używanych?

Polacy coraz częściej zaczynają szukać aut niskoemisyjnych, ale czy sprowadzamy je również  z zagranicy? Jak kształtują się ceny w porównaniu z autami z salonu? 

Pomocnik. Wspólna akcja weekend.gazeta.pl i PAH

W kolejnej części programu omówimy wyjątkową akcję przeprowadzoną przez serwis weekend.gazeta.pl i Polską Akcję Humanitarną. Dr Aneta Górska-Kot, ordynatorka oddziału pediatrycznego szpitala dziecięcego oraz zaproszeni eksperci, opowiedzą o specjalnym pomocniku dla rodziców i opiekunów. Pomaga zadbać o zdrowie psychiczne dzieci i nastolatków. W jaki sposób? 

W programie będzie można dowiedzieć się jak rozmawiać z nastolatkiem, gdzie szukać wsparcia, gdzie znaleźć podpowiedzi psychologów, adresy i telefony miejsc, gdzie możesz poszukać pomocy.

Emisja programu o godz. 12.00 na stronie głównej Gazeta.pl.

. Jak spartolono Polski Ład. Grzechy główne "historycznej obniżki podatków" [WYKRES DNIA]

Więcej o: