W Dzień Dziecka "Studio Biznes" przejmuje Bronek. Policzy, ile jest wart Robert Lewandowski

Prosimy nie regulować odbiorników. "Studio Biznes" w Dzień Dziecka zostało bowiem przejęte przez Bronka. Nastolatek, który w Gazeta.pl ma własny cykl poświęcony nauce i eksperymentom, tym razem zajrzy do świata sportu, motoryzacji i technologii. Czy Robert Lewandowski nie jest czasem przepłacany? Jak na drodze sprawdza się elektryczny Hyundai? Na co pozwalają smartfonowe aplikacje do rysowania? Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka.
Zobacz wideo "Studio Biznes". W dzień dziecka program przejął Bronek

Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, by na sport, technologię i motoryzację spojrzeć z wyjątkowej perspektywy. Dlatego też najnowszy odcinek programu "Studio Biznes" poprowadzi Bronek. Świetnie znamy czytelnikom Gazeta.pl z cyklu "Pracownia Bronka". Jego partnerem będzie Łukasz Kijek, który zazwyczaj jest gospodarzem audycji. 

"Studio Biznes" przejęte. Bronek podyskutuje o tym, ile jest wart Robert Lewandowski

Najmłodszy autor naszego serwisu zaprosi nas w świat sportu, motoryzacji i technologii. Wraz z Dominikiem Wardzichowskim z portalu Sport.pl porozmawia o tym, ile wart jest Robert Lewandowski. Czy zmieni barwy klubowe z początkiem nowego sezonu? A może jest przeceniany i opłacany zbyt wysoko? 

Bronek wraz z Tomaszem Korniejewem, redaktorem serwisu Moto.pl, brał też udział w wyjątkowym teście. Wyjątkowi prowadzący sprawdzili, jak na drodze sprawdza się Hyundai Kona Electric. Specjalne wydanie programu "Studio Biznes" nie może obyć się bez wizyty w świecie technologii. Bronek razem Danielem Maikowskim przetestują aplikacje do rysowania i tworzenia profesjonalnych animacji. Czy mobilne urządzenie pozwala uzyskać rezultat na zadowalającym poziomie? Jakie są ograniczenia aplikacji mobilnych? Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka. Emisja o godz. 12.00 na stronie głównej Gazeta.pl.

Kim jest Bronek?

Prowadzący "Studio Biznes" prowadzi w Gazeta.pl własny program. "Pracownia Bronka" przeprowadza przed kamerami eksperymenty, których nie powstydziłby się sam Isaac Newton. W wykonaniu 11-letniego Bruna robią szczególne wrażenie. Co do tej pory mogli zobaczyć widzowie? Lampa lawa, ciecz newtonowska, piankolina z domowych produktów to tylko niektóre pomysły na kreatywne zabawy dla dzieci. Nowe odcinki można oglądać w każdą sobotę w serwisie eDziecko na YouTube oraz na Facebooku.

Więcej o: