Żabka wprowadza kawonament. Subskrypcja na kawę obniży jej cenę przeszło pięciokrotnie

Żabka pozwala wprowadza nową usługę - kawonament, czyli abonament na kawę. W cenie 49 zł miesięcznie można codziennie skorzystać z umieszczonego w sklepie ekspresu. W przypadku największego i najdroższego napoju cena spada przeszło pięciokrotnie. O ile nie chcemy lub nie możemy kawy parzyć samodzielnie, co jest znacznie tańsze.

Żabka, jedna z największych sieci działających w Polsce, po raz kolejny rozszerzyła zakres swoich usług. Firma wprowadza dla klientów możliwość skorzystania z abonamentu na kawę. Kawoszom może to przynieść oszczędności - o ile po napój z Żabki faktycznie sięgają często i nie chcą parzyć go samodzielnie. 

Zobacz wideo Sylwia Majcher: Lodówka jest sklepem pierwszego wyboru

Żabka wprowadziła kawonament - abonament na kawę. Jedna kawa dziennie przez 30 dni

W aplikacji Żappka pojawiła się nowa sekcja "subskrypcję". Na razie jest tam dostępna tylko jedna usługa - kawonament. Nie wiadomo, czy Żabka planuje wprowadzać inne podobne plany. Abonament na kawę można kupić jednak już teraz. Koszt to 49 zł za 30 dni. 

Więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl 

W tej cenie bez dodatkowych opłat można odebrać jedną kawę dziennie w sklepach Żabka. Wybór jest w zasadzie nieograniczony. Subskrypcja obejmuje kawę czarną, z mlekiem, flat white, latte, cappuccino, napój czekoladowy, espresso, espresso doppio i kawę cortado. Napój mnożna wybrać w dowolnym rozmiarze - dostępny jest w ekspressie. 

Jeśli codziennie kupujemy kawę w Żabce, w ramach abonamentu za jedną zapłacimy tylko 1,61 zł. Najdroższe kawy o pojemności 400 ml kosztują w sieci 8,99 zł. Subskrypcja przecenia je więc 5,5-krotnie.  

Ponadto raz w miesiącu można dodatkowo odebrać dowolną kawę 200 mln z kawomatu lub muffina czekoladowego/straciatella. 

Żabka wchodzi w branżę gier

To kolejny zaskakujący ruch Żabki w ostatnich miesiącach. Pod koniec września firma zarejestrowała markę Żabu. Nowy twór będzie działał w branży gier wideo. Żabka nie podała jednak jeszcze szczegółów przedsięwzięcia.

Więcej o: