Żabka Drive nie dojechała w grudniu, ale jest coraz bliżej mety. Są doniesienia o nowej lokalizacji

Żabka Drive powinna zacząć działać w lutym lub w marcu - donosi portal wiadomoscihandlowe.pl. Start nowego konceptu sieci opóźnił się - według doniesień debiut miał zaliczyć jeszcze w grudniu 2022 roku.

W listopadzie pojawiły się informacje, że trwają zaawansowane prace nad uruchomieniem nowego konceptu - Żabka Drive. Podobnie jak w sieciach fast-food klienci będą mogli podjechać do takiego sklepu samochodem i zrobić zakupy bez wychodzenia z pojazdu. 

Żabka Drive miała ruszyć w grudniu, a jeden z pierwszych takich sklepów powstawał w Zduńskiej Woli. Terminu nie udało się jednak dotrzymać.

Zobacz wideo Sylwia Majcher: Lodówka jest sklepem pierwszego wyboru

Media: Żabka Drive już w lutym lub marcu. Jedna zostanie uruchomiona w Piasecznie

Jak nieoficjalnie dowiedziały się wiadomocihandlowe.pl pierwsze Żabki Drive zostaną otwarte w lutym lub w marcu. Portal potwierdził również kolejną lokalizację konceptu. Żabka Drive ma zostać uruchomiona w Piasecznie, przy ul. Puławskiej 44D, w parku biznesowym Point.44. 

Więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl 

Wizualizacje Żabki Drive wskazywały, że koncept zostanie utrzymany w motywie przewodnim sieci. Sklep dla kierowców w Piasecznie będzie jednak dopasowany kolorystycznie do pozostałych budynków parku biznesowego. 

Poprosiliśmy Żabkę o komentarz w tej sprawie, ale do momentu publikacji artykułu sieć nie przesłała nam swojego stanowiska. 

Żabka stawia na nowe rozwiązania  

Punkty drive to nie pierwszy z pomysłów Żabki skierowany do kierowców. W grudniu Żabka otworzyła już całodobowe sklepy na MOP-ach przy autostradach. 

Żabka cały czas stawia na nowe rozwiązania. Od jakiegoś czasu sieć rozwija bezobsługowe sklepy Nano, w ubiegłym roku wprowadziła abonament na kawę, a niedawno ruszyła gra Żabu.

Więcej o: