Pierwszy lokal Popeyes w Polsce kusi darmowymi Chicken Sandwich. Gdzie i kiedy otwarcie?

Popeyes, nowy konkurent dla sieci McDonald's, otworzy pierwszy lokal w Polsce. Amerykańska sieć podała datę i zapowiedziała, że pierwsi testerzy dostaną za darmo kanapkę Chicken Sandwich.
Zobacz wideo Kiedy spadną ceny żywności w Polsce?

Amerykański fast food Popeyes już 7 lipca o godz. 11:00 otworzy swój pierwszy lokal w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Z tej okazji sieć ogłosiła wydarzenie specjalne. "Mamy darmowe Chicken Sandwich na dobry początek naszej przyjaźni dla kilku szczęśliwców, którzy wezmą w nim udział" - pisze Popeyes na Facebooku.

Popeyes otwiera pierwszy lokal w Polsce i zapowiada kolejne. Kusi darmowymi kanapkami

Na czym polega akcja promocyjna amerykańskiej sieci fast-foodów? "Jeśli chcecie być pierwszymi testerami Popeyes w Polsce, to musicie z nami być tego dnia. Słynny Chicken Sandwich to dopiero początek" - czytamy. Nowe informacje na temat wydarzenia można śledzić na Facebooku sieci Popeyes.

Amerykański fast food planuje otworzyć swoje lokale w kolejnych polskich miastach. Znamy lokalizacje: kolejne restauracje zostaną otwarte w Galaxy w Szczecinie oraz w Złotych Tarasach w Warszawie, ale sieć nie podała jeszcze dat otwarcia.

Skąd nazwa Popeyes? Nie, nie chodzi o słynnego marynarza

Popeyes ma 3,8 tys. restauracji w ponad 30 krajach. Marka powstała w 1972 roku w Nowym Orleanie. Nazwa Popeyes nie pochodzi od słynnego kreskówkowego marynarza, ale nawiązuje do innej fikcyjnej postaci o tym samym pseudonimie. Chodzi o Jimmy'ego "Popeye'a" Doyla z filmu "Francuski Łącznik".

Więcej o: