Prezent na Mikołajki od Play. Filmy i seriale z HBO w usłudze Play Now

Dobra wiadomość dla miłośników popularnych programów telewizyjnych oraz seriali. Na wtorkowej konferencji Play ogłoszono rozszerzenie oferty serwisu VOD fioletowego operatora o kanały HBO oraz serwis HBO GO.

W ramach Play Now, serwisu VOD oferującego abonentom sieci dostęp do 45 kanałów telewizyjnych, filmów, seriali oraz programów, od jutra pojawi się również możliwość oglądania kanałów telewizyjnych HBO oraz dostęp do zasobów serwisu HBO GO.

Warto przypomnieć, że w bibliotece tego ostatniego znajduje się obecnie ponad 700 filmów i 120 seriali. Użytkownik będzie mógł sam wybrać czy chce je oglądać przez HBO GO lub za pośrednictwem Play Now.

Play Now - serwis VODPlay Now - serwis VOD źródło: zrzuty ekranowe

Fioletowy operator zapewnia, że usługą można elastycznie zarządzać i wyłączyć ją w dowolnym momencie przy umowie na czas nieokreślony. W takim wypadku za korzystanie z HBO zapłacimy 25 złotych miesięcznie i dostaniemy darmowy miesiąc korzystania z usługi. Przy zawarciu nowej umowy z operatorem lub przedłużaniu umowy zapłacimy 20 złotych miesięcznie, a pierwsze trzy miesiące Play Now dostaniemy za darmo.

Co warto podkreślić, korzystanie z usługi Play Now nie pomniejsza transferu danych.

Więcej o: