Za takie etui do iPhone'a 7 zapłacisz... równowartość kilku iPhone'ów 7

Zazwyczaj ma postać kawałka plastiku lub materiału, a niektórzy producenci dorzucają je w gratisie do smartfonu. Etui ochronne kupicie za minimum kilkanaście złotych w internecie. Możecie też wydać na nie fortunę wielokrotnie przewyższającą wartość telefonu, jak dobitnie udowadnia Louis Vuitton.

Wchodzimy do świata przepychu, blichtru, nienagannego szyku i bardzo grubych portfeli. Pokazanie się z takim etui na salonach zagwarantuje wam rozpoznawalność na kilometr, jak również widoczny z kosmosu debet na koncie osobistym. Seria o nazwie Eye-Trunk zaprezentowana właśnie przez markę Louis Vuitton pozwala zamknąć cennego iPhone'a 7 oraz iPhone'a 7 Plus w dużo cenniejszym przypominającym ekskluzywną walizkę pokrowcu.

Producent nie zapomniał o zabezpieczeniu rogów metalowymi okuciami i dorzucenia solidnej klamry pewnie blokującej cenny pakunek w środku. Powstaje jednak pytanie: co ochroni samo etui przed upadkiem i uszkodzeniem? Koszty takiego incydentu mogą się okazać dużo bardziej dotkliwe od zniszczenia samego iPhone'a.

Etui do iPhone'a 7 Plus od Louis VuittonEtui do iPhone'a 7 Plus od Louis Vuitton fot. Louis Vuitton

Ceny jaką przyjdzie zapłacić za taką ekstrawagancję waha się w przedziale od 1250 dolarów za najprostszą wersją dla mniejszego wariantu telefonu Apple, do nawet 5500 dolarów za luksusową edycję dla iPhone'a 7 Plus pokrytą skórą z krokodyla. Wystarczy wspomnieć, że za takie pieniądze możecie spokojnie kupić kilka kolejnych egzemplarzy najnowszego wcielenia smartfonu Apple w wersji Plus.

Jest sens? Na pewno. Na pewno nie. Na pewno nie dla mnie.

Czytaj też: Apple wreszcie poszedł po rozum do głowy. Usunie z iPhone'a to złącze, zastąpi je bardziej popularnym

Więcej o: