Świetna gra za darmo. Jeśli się pospieszysz zaoszczędzisz 147 złotych. Poczuj się jak Kubica

Robert Kędzierski
Fani wyścigów samochodowych nie powinni przegapić tej okazji. Słynna gra warta 147 zł jest dostępna za darmo.

Na stronach Humble Store pojawiła się atrakcyjna promocja na grę F1 2015. Popularne wyścigi wydane przez Codemasters można mieć całkowicie za darmo. Zaoszczędzić można więc 34,99 euro, czyli równowartość 147 zł.

W jaki sposób zdobyć grę? Po wejściu na stronę sklepu trzeba jedynie sparować konto ze Steamem.  

Gra F1 2015 dostępna za darmoGra F1 2015 dostępna za darmo Fot. humblebundle.com

Czytaj też: Rewolucja na Androidzie. Gier nie trzeba już instalować. Można je wypróbować. 

Po chwili na skrzynkę mailową trafia link do gry. W tym wypadku jest to specjalny kod, którego trzeba użyć w aplikacji Steam. To za jej pomocą pobieramy grę na nasz komputer

Promocja ograniczona w czasie

F1 2015 pobrać za darmo można do soboty, do godziny 17. Dlatego osoby, które chcą poczuć się jak Robert Kubica powinny pospieszyć się z pobraniem tytułu. 

Jednocześnie oferuje inną promocję. Jeszcze przez dwa tygodnie za równowartość 12 dolarów pozwala kupić gry wycenianie na 100 dol. Wśród nich Deus Ex czy Mafia III. 

W regularnej sprzedaży są dostępne kolejne części wyścigów. F1 2016 kosztuje ok. 70, a F1 2017 ok. 170 zł. Szczegóły znajdziecie tutaj

Ci, którzy szukają okazji związanych z gier mogą odwiedzać również inne sklepy online. Oprócz platformy Steam dostępny jest też założony przez CD Projekt GOG.com. Aktualnie w serwisie dostępne są kultowe gry przygodowe nawet 70 proc taniej. Wśród nich Monkey Island i Maniac Mansion. 

***

Były GROM-owiec: Żołnierz ma prawo być dobrze dowodzony [NEXT TIME]

Więcej o: