Ta usługa dobiera rozmiar butów bez mierzenia! Dla ciebie i dziecka

Kupowanie butów przez internet, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, do tej pory napotykało jedną zasadniczą barierę: przymierzanie. Pomiędzy poszczególnymi fasonami czy producentami są przecież spore różnice. Wygląda jednak na to, że największy problem w kupowaniu butów online został właśnie rozwiązany. Jest sposób, by móc wybierać spośród tysięcy par bez przymierzania każdej z nich.

Kupowanie butów online, podobnie jak odzieży, staje się coraz powszechniejsze. Zakupy w sieci są szybkie i wygodne, bo pozwalają błyskawicznie przeglądać oferty setek producentów w jednym miejscu. Mają jednak pewną niedogodność. Trudno mieć stuprocentową pewność, że upatrzone buty będą dobrze leżeć na stopie.  Eobuwie.pl chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i usunąć tę niedogodność. Oprócz bezpłatnej dostawy i zwrotu oferuje system, który rozwiąże ten problem.

Zeskanuj i wybieraj

Działanie systemu esize.me jest intuicyjne i proste. Należy odwiedzić jeden z
licznych punktów pomiaru w Polsce (pełna lista punktów pomiarowych jest dostępna na stronie esize.me) gdzie można wykonać skan swojej stopy. Jak to zrobić? Wystarczy zdjąć buty, stanąć na skanerze, wprowadzić podstawowe dane nt. płci i wieku. Po kilku sekundach skanowania uzyskuje się obraz 3D swoich stóp i ich rozmiary: długość,szerokość, wysokość i tęgość. Skan może zapisać, przypisując go do swojego numeru telefonu komórkowego oraz adresu email.

Spółka już dysponuje skanami niemal 40 tys.modeli butów, pochodzących od prawie 500 marek. W ciągu najbliższych tygodni systemem esize.me zostanie objęta cała oferta butów dostępna w eobuwie.pl. 

Obraz zeskanowanych stóp jest błyskawicznie porównywany z wewnętrznym obrazem każdego buta w ofercie. System rekomenduje nam buty idealnie dopasowane do naszego kształtu stopy. Skan wykonuje się jednorazowo, a korzystać z niego można dowolnie: zarówno w sklepach stacjonarnych eobuwie.pl jak i przy zakupach internetowych. Dodatkowo możemy sprawdzić, w jakim procencie buty są do nas dopasowane, oraz o ile różnić się będą na stopie sąsiednie numery (większe i mniejsze).

Skanujesz raz, kupujesz ile chcesz

Powiązanie danych ze skanera z kontem w sklepie eobuwie.pl sprawia, że pomiaru trzeba dokonać tylko raz. Od tego momentu wizyta w wirtualnym i “fizycznym” sklepie wygląda już zupełnie inaczej. Koniec z zastanawianiem się czy jakiś model będzie pasował, czy jest dostępny, czy warto go w ogóle przymierzyć. System rekomenduje buty idealnie dopasowane dokształtu stopu, podpowiadając właściwy wybór.

Esize.meEsize.me esize.me

Technologiczna rewolucja 3D

Dla użytkownika system jest prosty, intuicyjny, łatwy w obsłudze. Stoi za nim jednak najnowocześniejsza technologia. Skaner esize.me jest w stanie wykonać dokładny model 3D stóp, uwzględniający długość, szerokość, wysokość i tęgość stopy. Obraz 3D oraz precyzyjne wymiary są wyświetlane na ekranie, na którym możesz zapoznać się ze szczegółowym modelem.

Pomiaru można dokonać nie tylko w salonach stacjonarnych eobuwie.pl ale także w centrach handlowych całej Polsce. Dokładny spis punktów pomiarowych jest dostępny na stronie esize.me.

Więcej o: