Głośniki przenośne do 300 złotych. Przegląd najlepszych modeli bezprzewodowych

Jeśli jesteś fanem elektronicznych gadżetów i i nie wyobrażasz sobie treningu, imprezy w plenerze czy wyjazdu za miasto bez muzyki, koniecznie wyposaż się w głośnik przenośny. Bezprzewodowe modele gwarantują nie tylko funkcjonalność i mobilność, ale także wysokiej jakości dźwięk. Poniżej prezentujemy przegląd najlepszych głośników przenośnych do 300 złotych. Sprawdź!

Przenośny głośnik to gadżet, który w ostatnich latach zyskał bardzo dużą popularność. Praktyczny, wygodny i wyposażonych w szereg przydatnych funkcji, znakomicie sprawdzi się w każdej sytuacji. Obecnie na rynku znajdziemy wiele różnorodnych modeli - jak zatem wybrać ten najlepiej dopasowany do naszych potrzeb i posiadanego budżetu? Poniżej podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy zakupie głośnika bezprzewodowego oraz prezentujemy 15 najciekawszych modeli do 300 złotych. 

Kolaż / Głośniki bezprzewodowe do 300 złotych / Materiały partnerówKolaż / Głośniki bezprzewodowe do 300 złotych / Materiały partnerów 

Głośnik przenośny - na co zwrócić uwagę? 

  • rodzaj zasilania - głośniki przenośne mogą być zasilane na kilka różnych sposobów. W zależności od tego, gdzie zamierzasz najczęściej używać swojego głośnika, możesz zdecydować się na model zasilany sieciowo, przez port USB lub akumulatorowo.
  • czas pracy baterii - waha się pomiędzy 2 a 12 godzinami pracy i jest związany z rodzajem zasilania głośnika oraz z pojemnością akumulatora.
  • waga, rozmiar, kształt - poza parametrami technicznymi ważny jest także wygląd i rozmiar naszego głośnika. Mniejsze i lżejsze modele znakomicie sprawdzą się w podróży, natomiast te nieco większe i bardziej masywne będą znakomitym rozwiązaniem do domu.

Poniżej przedstawiamy przegląd 15 głośników przenośnych do 300 złotych, które charakteryzują świetną jakością dźwięku, wytrzymałością, poręcznością oraz długą pracą baterii. Znajdziecie wśród nich modele znanych marek tj. Creativ Sound Blaster Free, JBL Clip, Sony SRS-XB10 czy  Fresh 'N Rebel RockBox Brick Fabriq.

Więcej o: