Dzień Singla 2019 to kolejne promocje na 11 listopada. Wyprzedaże organizuje x-kom, Komputronik i morele.net

Dzień Singla to kolejna okazja na zorganizowanie wyprzedaży. Z tej okazji promocje potrwają cały długi weekend. Tańsze produkty oferuje m.in.. x-kom, Komputronik i morele.net.

Półtora miesiąca przed świętami, zaczyna się szał zakupów i różnych promocji. Zbliża się wielkimi krokami Black Friday i następujący po nim dzień wyprzedaży internetowych, czyli Cyber Monday. Zanim jednak rozpoczną się te najsłynniejsze na świecie promocje, jest jeszcze jedna szansa na okazyjne zakupy. 11 listopada rozpoczyna się Dzień Singla, czasami też nazywany Festiwalem Zakupów. Sklepy, dużymi zniżkami zachęcają do zrobienia prezentu, nawet samemu sobie. Niektóre z nich rozpoczęły wyprzedaże już w piątek 8 listopada. 

Na takie rozwiązanie zdecydowały się w Polsce trzy sklepy z elektroniką. Już od piątku można zrobić zakupy ze sporymi rabatami w morele.net, Komputroniku raz x-kom. W każdym ze nich promocje potrwają cały długi weekend, więc zakupy można zrobić jeszcze w poniedziałek.

W x-kom największe zniżki sięgają nawet 94 proc. Żeby skorzystać z promocji, należy wybrać przeceniony produkt i podczas płatności wpisać kod “festiwal”. O kilkaset złotych przeceniono telewizory, laptopy, monitory, drony czy smartfony. Lista przedmiotów jest naprawdę długa.

W Komputroniku trzeba wejść na dedykowaną wyprzedaży stronę i po prostu wybrać jeden z licznych przecenionych produktów. Tutaj także mamy szeroki wybór elektroniki, ale taniej kupimy również urządzenia AGD, wyposażenie domu czy nawet kosmetyki.

Żeby skorzystać z promocji na morele.net, przy zakupie trzeba użyć kodu “single”. Tak jak w poprzednich sklepach promocje dotyczą głównie elektroniki. Oprócz tego taniej można kupić usługę montażu komputera, koszulki czy akcesoria dla graczy.

Promocje na Dzień Singla zapoczątkował AliExpress

Tradycja wyprzedaży 11 listopada przyszła z Chin. Prezes AliExpress wybrał chiński Dzień Singla na okres promocji, by reklamować go hasłem “zrób prezent dla samego siebie”.

W ciągu 10 lat portal rozrósł się tak bardzo, że stał się najbardziej dochodową wyprzedażą na świecie, przebijając łączne zyski z Black Friday i Cyber Monday w USA. W zeszłym roku dochód ze sprzedaży w ciągu doby osiągnął pułap 30,8 mld dolarów. W tym roku AliExpress liczy na pobicie tego wyniku.

>>500 samochodów do wyboru, formalności bez ruszania się domu. Auto na abonament ma ekonomiczny sens?

Zobacz wideo
Więcej o: