Amazon Prime w Play. Pierwsze pół roku za darmo, potem można doliczyć usługę do rachunku

Play wprowadza do swoich usług Amazon Prime. Serwis VOD dla klientów sieci przez pierwsze pół roku dostępny jest za darmo. Później można doliczyć abonament do rachunku, co eliminuje konieczność podłączenia karty bankowej.
Zobacz wideo

Play dodał do swojej oferty Amazon Prime, którą to usługę można doliczyć do rachunku. Tym samym jest to jedyny polski operator, który w swojej ofercie ma Netflix, HBO Go i Amazon Prime, czyli wielką trójkę platform streamingowych. Na platformie wideo Amazona znajdziemy wielokrotnie nagradzane i bardzo popularne produkcje, jak "The Boys", "Wspaniała Pani Maisel", "Tom Clancy's Jack Ryan", "Człowiek z Wysokiego Zamku" czy " The Grand Tour". Dostęp do platformy można uzyskać przez przeglądarkę na stronie primevideo.com, a także na aplikacjach na smart TV i urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. 

Amazon Prime dla klientów Play za darmo przez pół roku

Klienci Play mogą korzystać z usługi Amazon Prime przez pierwsze sześć miesięcy za darmo. Dostęp można aktywować w salonie Play, na infolinii (w przypadku umów zawieranych telefonicznie) w lub przez internet. Następnie otrzymujemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym i mamy 30 dni na założenie konta w Amazon Prime Video. Po upływie darmowego okresu, z subskrypcji można zrezygnować lub opłacać ją razem z rachunkiem telefonicznym. Jest to dość wygodne, ponieważ dzięki temu nie ma konieczności podłączania karty do konta.

Miesięczny koszt to 25 zł miesięcznie. W tej cenie dostajemy dostęp do wszystkich treści na serwisie, także produkcji nakręconycch w 4K. Na koncie nie ma profili jak na Netflixie, ale mając abonament, można oglądać materiały na trzech urządzeniach jednocześnie. Co ważne, oferta dostępna jest zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. 

Więcej o:
Komentarze (9)
Amazon Prime w Play. Pierwsze pół roku za darmo, potem można doliczyć usługę do rachunku
Zaloguj się
 • dihydrogen_monoxide

  Oceniono 5 razy 5

  Warto przy tym wspomnieć, że w polskiej wersji Prime Video brakuje 2/3 treści dostępnych w niemieckiej.

 • mirek_w12

  Oceniono 2 razy 2

  Niestety Play nie zamieściło na swojej stronie żadnych informacji na ten temat.

 • fafarafafafa

  0

  Amazon Prime na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie. Ale tylko na pierwszy. Bo potem się okazuje, że za dużą część (większość?) treści trzeba dopłacać np. per odcinek, albo wykupić dodatkowy pakiet np. na zestaw kanałów angielskich, albo wybranych kanałów amerykańskich, albo jeszcze inny. I oczywiście okazuje się, że cztery seriale, które chcecie oglądać są w czterech różnych pakietach.

 • schuja

  Oceniono 1 raz -1

  A potem do spowiedzi, że się wsparło swoją kasą Amazona.

 • karburator_1

  Oceniono 1 raz -1

  Aplikacja Prime na telefon ma taką zaletę, że po ściągnięciu filmu można przesyłać go na ekran kompatybilnego urządzenia (chromecast), natomiast netflix zachowuje się jak pilot zdalnego sterowania - docelowe urządzenie i tak pobiera film z internetu. Prime jest świetny jak ktoś ma internet mobilny.

 • atmt

  Oceniono 6 razy -2

  Ja bym wolał niższą cenę abonamentu niż bzdety typu Amazon czy Tidal. Za darmo to można w mordę dostać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX