Netflix będzie testował w Polsce tańsze pakiety na urządzenia mobilne. Nowy abonament jeszcze w lutym

Netflix wprowadzi w Polsce tańsze pakiety na urządzenie mobile, tj, smartfony i tablety. To na razie testy, które rozpoczną się pod koniec lutego. Jeśli pójdą pomyślnie, to tańsze abonameny mobilne zostaną wprowadzone na stałe.

Półtora roku temu Polska znalazła się na przedostatnim miejscu w rankingu krajów, gdzie Netflix jest najmniej opłacalny. Biblioteka filmów była dość uboga w porównaniu do innych krajów, a najtańszy abonament na poziomie europejskim (niecałe 10 euro). Netflix szuka od jakiegoś czasu kolejnych opcji zarobku i udostępnia tańsze pakiety, które przeznaczone są tylko na urządzenia mobilne. Takie opcję abonamentową mają obywatele Indii, a w październiku wprowadzono ją do Malezji. Teraz do listy krajów z subskrypcją na smartfony i tablety dołącza Polska.

>>> "To nie jest OK" - najnowszy zwiastun serialu Netflixa

Zobacz wideo

Netflix testuje tańsze abonamenty mobilne w Polsce

Netflix planuje wprowadzić do Polski dwa nowe plany. Póki co, będzie to rozwiązanie testowe. Antyweb został poinformowany, że powinno ono zostać wprowadzone do 26 lutego. Jeśli przejdzie pomyślnie testy, nowe abonamenty zostaną w ofercie na stałe.

Od kilku lat proponujemy trzy plany subskrypcji. Wprowadzane właśnie testowo dwa nowe wynikają ze znacznego wzrostu wykorzystania urządzeń mobilnych jako sposobu konsumpcji treści w serwisie Netflix. Nowe plany udostępnimy na stałe, gdy odbiorcy doceniający zwiększoną elastyczność będą z nich korzystać i uznają tę zmianę za pozytywną

- informuje biuro prasowe Netflixa za pośrednictwem Wirtualnych Mediów. Nowe abonamenty to Mobile oraz Mobile+. Pierwszy z nich będzie kosztował 24 zł i pozwoli na oglądanie filmów i seriali na jednym urządzeniu (smartfon lub tablet) w jakości SD. Droższy pakiet to koszt 38 zł miesięcznie. W tej cenie mamy możliwość oglądania programów na dwóch urządzeniach naraz w jakoś Full HD. Oprócz urządzeń mobilnych, pakiet Mobile+ będzie można uruchomić na komputerach stacjonarnych oraz na laptopach.

Więcej o:
Komentarze (13)
Netflix będzie testował w Polsce tańsze pakiety na urządzenia mobilne. Nowy abonament jeszcze w lutym
Zaloguj się
 • hopsasaitralala

  Oceniono 7 razy 7

  Ale kombinują niech dadzą dostęp za 15zl/mc z jedno urządzenie HD i będzie git.

 • polsz

  Oceniono 6 razy 6

  a nie prościej rozszerzyć bibliotekę? Po 3 latach z Netflixem mam coraz większe problemy by coś znaleść. Oczywiście jest od groma filmów chińskich czy indyjskich bez polskiej wersji językowej, czasem nawet bez angielskiej

 • junk92508

  Oceniono 7 razy 5

  To nie obniżka tylko podwyżka.

  Teraz jest ile 48zł za 4 urządzenia ? wychodzi 12zł za urządzenie.. a ma być 24 lub 18...

 • sabaton128

  Oceniono 9 razy 5

  Pełno rzeczy jest w 4K, za rogiem 8K a oni robią łaskę pozwalając wybrać HD w droższych pakietach. Śmiech na sali.

 • dex_pl

  Oceniono 4 razy 4

  Co by nie powiedzieć to Netlix jest najdroższą platformą. Gdyby nie wspólne korzystanie przez kilka osób (zrzutka po 15 pln wśród znajomych, ew opłacanie całości - ale korzysta cała rodzina) to by się w ogóle nie opłacało. Szczególnie, że jednak poziom produkcji jest niski (dużo chłamu jest na Netflixie). A nie rekompensuje tego ani bogactwo oferty (inne platformy powoli nadrabiają to) ani cena (płacąc samemu za HD - wychodzi dwa razy drożej niż konkurencja).

  Dlatego ja korzystam z Netflixa tylko czasami - ustawiając sobie plan filmów / seriali do obejrzenia i opłacając platformę na jeden miesiąc. Później i tak już nie ma nowości do oglądania, a za oglądanie znanych filmów i seriali nie mam zamiaru przepłacać - wezmę coś od konkurencji i będzie równie dobrze.

 • supermarjan

  Oceniono 2 razy 0

  obrazu z smark fona nie da sie rzucic, tzn przeslac po jakims kablu, na tv?
  indie malezja polska san escobar....
  qrła - elyta swiatowa my som, a jak. koniaczek? stac nas!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX