Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo w Epic Games Store. Znamy też tytuły na przyszły tydzień

W Epic Games Store pojawiły się nowe darmowe gry. Od dzisiaj do swojej biblioteki można dodać Watch Dogs oraz The Stanley Parable. Epic podał też tytuły, które w promocji pojawią się za tydzień.

Epic Games Store to platforma sprzedaży gier, która na rynku nie jest tak długo, jak chociażby Steam. Początkowo sklep twórców Fortnite nie cieszył się zbyt dużą popularnością, więc żeby to zmienić, organizowano różne promocje. Tą, która przyniosła najlepsze efekty, było rozdawanie gier za darmo co tydzień. O jej sukcesie może świadczyć to, że Epic zdecydował się ją przedłużyć o kolejny rok. 

W promocji Epic rozdaje zarówno mniejsze tytuły indie, jak i produkcje AAA. Chociażby dwa tygodnie temu do swojej biblioteki można było dodać Assassin's Creed Syndicate oraz Kingdome Come. Od dzisiaj można bezpłatnie dostać dwie nowe produkcje. Poznaliśmy też tytuły na następny tydzień. 

Zobacz wideo Ta gra ma w Polsce status kultowy. Na czym polega fenomen Heroes 3?

Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo w Epic Games Store

W tym tygodniu do swojej biblioteki w Epic Games Store można dodać Watch Dogs oraz The Stanley Parable, o czym pisaliśmy już tydzień temu. Gry dostępne są na stronie Epic do czwartku 26 marca do godziny 16:00.

Tradycyjnie już poznaliśmy produkcje na przyszły tydzień. Tym razem Epic Games zdecydował się na mniejsze tytuły, co chyba powoli staje się zasadą. Na przemian z tytułami AAA, udostępnianie są budżetowe gry. Za tydzień do biblioteki będzie można dodać Figment oraz Tormentor x Punisher. Ta pierwsza to urocza platformówka, w której przemierzamy uniwersum fantasy i z pomocą miecza mierzymy się z wrogami. Na metacritic gra uzyskała 77 punktów. Z kolei Tormentor x Punisher stylizowany jest na 16-bitowe produkcje, a w grze chodzi głównie o destrukcję. Na metacritic średnia ocen tego tytułu wynosi 68 punktów. 

Więcej o: