Czy PlayStation 5 utrzyma równowagę na leżąco? Nowe zdjęcia konsoli zastanawiają fanów

Długo wyczekiwana premiera PlayStation 5 coraz bliżej. Fani szukają wszystkich sposobów, aby dowiedzieć się jak najwięcej o konsoli najnowszej generacji. Tym razem dzięki zdjęciom, które pojawiły się na Amazonie, można zobaczyć, jak PS5 będzie wyglądać w poziomie.

Z tygodnia na tydzień coraz bardziej podgrzewana jest atmosfera wokół premiery konsoli PlayStation 5. Potęguje to fakt, że Sony, zgodnie z tradycją, stosuje metodę stopniowego ujawniania informacji o swoim dziele. W ubiegłym tygodniu japońska firma wreszcie zaprezentowała wygląd konsoli, a także poinformowała o tym, które gry zostaną na nią wydane w pierwszej kolejności. Tym razem nowinkę na temat PS5 poznaliśmy przypadkowo. 

Zobacz wideo Nowa generacja konsol - dlaczego warto na nie czekać?

PlayStation 5. Na Amazonie pojawiły się zdjęcia konsoli w pozycji horyzontalnej

Jak podaje komputerswiat.pl, internauci znaleźli na Amazonie zdjęcie PlayStation 5 w pozycji leżącej, a więc w takiej, w której zwykle umieszcza się konsolę w domu. Ze zdjęć wynika, że PS5 może mieć trudności z zachowaniem równowagi. Pojawia się więc pytanie, czy podstawka będzie obowiązkowym dodatkiem przy zakupie konsoli. A jeśli tak, to czy będzie ona dołączona do PS5, czy będzie trzeba zakupić ją na własną rękę. Na razie Sony nie podaje żadnej informacji na ten temat. 

PlayStation 5 w poziomiePlayStation 5 w poziomie Amazon

PlayStation 5. Premiera coraz bliżej. Ile będzie kosztować konsola?

Na razie w kontekście ceny PS5 można mówić w kategorii domysłów i szacunków ekspertów. Cena konsoli ma oscylować w granicy 500-600 dol., czyli ponad 2000 zł. Pewnym zaskoczeniem był fakt, że przed ostatnią prezentacją PlayStation 5 na brytyjskim Amazonie pojawiała się konsola w cenie 599 funtów, czyli prawie 3 tys. zł. Tak wysoka cena jest jednak mało prawdopodobna. 

>>> Dowiedz się więcej: PlayStation 5 - wygląd, cena, gry, akcesoria. Wszystko, co wiemy na temat nowej konsoli Sony

Więcej o: