Cyberpunk 2077. Wiemy, jak brzmi polski dubbing. Nowe fragmenty rozgrywki na wideo

Do sieci trafił wywiad TVGRYplus dotyczący polskiego dubbingu w Cyberpunk 2077. Pojawiają się w nim fragmenty rozgrywki prezentujące polskie udźwiękowienie. W sieci pojawił się także jeszcze jeden urywek Cyberpunk 2077 z rodzimy dubbingiem.

Cyberpunk 2077 po wielu przebojach, przesuwaniu recenzji i wydłużeniu czasu pracy, już niedługo zawita na ekranach graczy. Premierę zaplanowano na 19 listopada 2020 roku, zostały więc do niej tylko trzy tygodnie. Machina reklamowa ruszyła na dobre, a CD Projekt ujawnia coraz więcej szczegółów rozgrywki. Tym razem zaprezentowano polski dubbing w Cyberpunk 2077. 

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 coraz bliżej. Za co pokochamy nową grę CD Projektu?

Polski Dubbing Cyberpunk 2077 na wideo

TVGRYplus przeprowadziły obszerny wywiad z obsadą dubbingową Cyberpunk 2077. Trwająca niemal trzy godziny rozmowa przeprowadzona jest z różnymi osobami, m.in. z Kamilem Kulą, który podkłada głos pod głównego bohatera gry o imieniu V. Z wywiadu dowiadujemy się, jak wyglądało nagrywanie dialogów, czy ile czasu zajął cały proces. 

 

W trakcie wywiadu pokazano też nowy fragment rozgrywki. Widzimy na nim męską wersję V, której głosu użycza właśnie Kamil Kula. V rozmawia na niej z Judy oraz Evelyn, które pomagają mu przetestować i nauczyć się nowego profilu mechaniki braindance. 

 

Na kanale Curious Gaming pojawił się też kolejny fragment rozgrywki, który powiązany jest z poprzednim. Tutaj V planuje zlecenie i omawia je z Dexterem i Jackiem.

 

Obsada polskiego dubbingu Cyberpunk 2077

Na rzeczonych fragmentach słyszymy tylko Kamila Kulę, jako V. Przed rokiem poznaliśmy jednak dwóch głównych aktorów głosowych polskiej wersji, których nie mieliśmy szansy jeszcze usłyszeć w Cyberpunk 2077. To Lidia Sadowa, która użyczy głosu V, gdy zdecydujemy się grać kobietą oraz Michał Żebrowski wcielający się Johnny'ego Silverhanda, granego przez Keanu Reevesa.

Więcej o: