Te smartwatche to świetny pomysł na prezent. Nie tylko Apple Watch ma sie czym pochwalić

Apple Watch Series 6 to jeden z najnowocześniejszych, a zarazem najdroższych smartwatchy dostępnych na rynku. Jednak cena nie zawsze oznacza najwyższą jakość, a konkurencja nie śpi. Jak wypada produkt od Apple'a na tle innych marek? Które smartwache stanowią dla niego świetną alternatywę?

Apple Watch Series 6. Co się w nim kryje?

Apple Watch Series 6 jest świetnym wyborem dla wszystkich posiadaczy iPhone'ów. Niestety system operacyjny zegarka nie jest kompatybilny ze sprzętem z Androidem. Jeżeli chodzi o sam zegarek, to jest to wzór świetnego wykonania i szybkiego działania. Opcje, na jakie pozwala właścicielowi, oprócz standardowych powiadomień, sprawdzania aktywności fizycznej czy puszczania muzyki, to choćby możliwość pomiaru saturacji (procent natlenienia krwi) lub zrobienie EKG, co może faktycznie uratować życie użytkownikowi. To wszystko oczywiście na wysokojakościowym, niegasnącym wyświetlaczu Retina. Obecna cena Apple Watch Series 6 to w zależności od wersji od 1899 zł do 3449 zł.

Samsung Galaxy Watch 3

Kolejny smartwatch klasy premium. Samsung Galaxy Watch 3 jest mniej wybredny, jeżeli chodzi o swoją kompatybilność z systemami operacyjnymi telefonów, do których jest połączony, aczkolwiek otrzymamy więcej opcji podczas połączenia z telefonem z Androidem niż z iOS. Smartwatch od Samsunga jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich dbających o swoją sprawność fizyczną. Oprócz podstawowych funkcji, Galaxy Watch 3 oferuje nam szereg sportowych technologii. W tym możliwość pomiaru tlenu we krwi, tętna w czasie rzeczywistym czy pułapów tlenowych, dzięki czemu poprawisz swoją wydolność. Oprócz tego oferuje również technologię rejestrującą twój sen, która również podpowiada jak poprawić jego jakość oraz system wykrywający upadek noszącego, po czym wysyła informacje oraz lokalizacje pod numer alarmowy. Cena Samsung Galaxy Watch 3 to 1999 zł.

Huawei Watch GT 2e

Huawei Watch GT 2e to bardzo uniwersalny smartwatch, nada się zarówno podczas wykonywania aktywności fizycznej, jak i na spotkanie biznesowe, dzięki minimalistycznemu, eleganckiemu designowi. To, co cechuje ten smartwatch chińskiego koncernu to wysoka jakość wykonania oraz komponentów. Zegarek został wykonany ze stali nierdzewnej, a wyświetlacz typu AMOLED ze szkła 3D. Watch GT 2e oferuje wszystkie technologie, jakie moglibyśmy od smartwatcha wymagać. Powiadomienia, szeroki pakiet systemów aktywności fizycznej, muzyka, odporność na wstrząsy czy wodę. Coś, co naprawdę wyróżnia ten smartwatch to czas na jednym ładowaniu. Bateria smartwatcha Huaweia jest w stanie wytrzymać do dwóch tygodni przy normalnym użytkowaniu. Cena Huawei Watch GT 2e to około 600 zł.

Zobacz też: Najlepsze modele zegarków do uprawiania sportu. TOP 3 smartwatche dla aktywnych

Zobacz wideo Chcesz dbać o kondycję nie wychodząc z domu? Kilka aplikacji, które w tym pomogą
Więcej o: