Smartwatche z wyprzedaży. Te modele kupisz teraz dużo taniej

Smartwatche zyskały bardzo dużą popularność w ostatnich latach. Głównie za sprawą coraz szerszego wachlarzu możliwości jakie oferują, które pomogają nam w codziennych aktywnościach. Szukasz smartwatcha dla siebie, ale nie wiesz jak dobrze wybrać, a przy okazji nie wydać fortuny? Co warto o nich wiedzieć?

Przy wyborze smartwatcha powinniśmy zacząć od tego, z jakim telefonem chcemy nasz zegarek połączyć. Czy będzie to telefon z system Android, IOS czy może jeszcze innym. Oczywiście, większość smartwatchy będzie działa dobrze niezależnie od systemu operacyjnego, aczkolwiek lepiej się upewnić co do kompatybilności. Warto też zaznaczyć, że smartwatche takich firm, jak Apple czy Samsung, współpracują i oferują najwięcej opcji z telefonami tych samych firm.

Innym czynnikiem jest to, do czego chcemy wykorzystywać urządzenie. Czy ma to być uzupełnienie naszego smartfonu, czy na przykład planujemy go wykorzystywać tylko w celach fitnessowych, jak mierzenie kroków i liczenie spalonych kalorii? Innymi aspektami, z którymi warto się zapoznać to odporność smartwatcha na wstrząsy, uderzenia i wodę oraz jak długo jest w stanie pracować na jednym ładowaniu.

Smartwatche na wyprzedażach – propozycje

Oto propozycje ciekawych smartwatchy, które możemy upolować w dobrych cenach:

  • HUAWEI Watch GT 2e

Bardzo wszechstronny smartwatch ze średniej półki cenowej. Chiński producent zadbał o najwyższej jakości komponenty, które wykorzystano w produkcji tego zegarka. Jest on głównie wykonany ze stali nierdzewnej, a wyświetlacz jest typu AMOLED. Watch GT 2e ma bardzo bogaty zasób trybów sportowych, między innymi mierzenie kroków i liczenie spalonych kalorii czy monitorowanie jakości snu. Oprócz tego obsługuje podstawowe możliwości smartwatchy jak wyświetlanie powiadomień czy możliwość sterowania muzyką. Warto wspomnieć też o baterii, która jest w stanie wytrzymać na jednym ładowaniu nawet do dwóch tygodni. HUAWEI Watch GT 2e jest obecnie do upolowania na wyprzedaży za 500 zł.

  • Suunto 7

Suunto 7 to smartwatch, który idealnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i przy aktywności fizycznej. Tak jak w przypadku Huawei, ten zegarek również oferuję bardzo szeroki wachlarz możliwość monitorowania swoich parametrów czy statystyk w trakcie ćwiczeń. Na bieżąco możemy dzięki niemu monitorować swoje tętno, tempo czy trasę biegu. Suunto świetnie współpracuje z oboma najpopularniejszymi systemami operacyjnymi smartfonów, czyli IOS i Android, dzięki czemu otrzymujemy na zegarek wszystkie powiadomienia z telefonu, możemy za jego pomocą odebrać połączenie, sterować muzyką czy nawet zapłacić, jeżeli korzystamy z usługi Google Pay. Cena Suunto 7 wynosi obecnie około 1600 zł.

  • XIAOMI Haylou LS02

XIAOMI Haylou LS02 to bardzo prosty, jednak potrafiący spełnić wszystkie wymagania przeciętnego użytkownika smartwatch. Jest wyposażony w podstawowe opcje jak mierzenie kroków, pulsu czy przebyty dystans. Oprócz tego przesyła powiadomienia ze smartfonu oraz daje możliwość kontrolowania muzyki. Jeżeli chodzi o design, to jest on minimalistyczny, ale nowoczesny, dzięki czemu zegarek nada się na każdą okazję. Sam zegarek został wykonany z hartowanego szkła oraz tworzywa sztucznego. Obecny koszt XIAOMI Haylou LS02 to około 100 zł.

Zobacz też: Najlepsze modele zegarków do uprawiania sportu. TOP 3 smartwatche dla aktywnych

Zobacz wideo Chcesz dbać o kondycję nie wychodząc z domu? Kilka aplikacji, które w tym pomogą
Więcej o: