Mass Effect: Legendary Edition. Premiera już za chwilę. Znamy szczegóły polskiej wersji językowej

Trylogia Mass Effect doczekała się zremasterowanej wersji, która na dniach ma premierę. Polski wydawca ujawnił informacje dot. polskiej wersji językowej. Jedna z części nie dostanie dubbingu.

Mass Effect to jedna najbardziej kultowych gier w historii, szczególnie w gatunku science-ficton. Ostatnia część trylogii wyszła w 2012 roku i po niemal dziesięciu latach EA zdecydowało się zremasterować wszystkie trzy części z serii. Po drodze pojawił się jeszcze Mass Effect: Andromeda, ale nie został on przyjęty tak ciepło jak poprzednie części. 

Zobacz wideo „Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”. 4 kultowe gry sprzed lat [TOPtech]

Mass Effect: Legendary Edition już zaraz. Znamy szczegóły polskiej wersji językowej

Mass Effect: Edycja Legendarna będzie miała premierę już 14 maja. Gra składać się będzie z Mass Effect 1,2 i 3 oraz wszystkich dodatków. Wydanie pojawi się na PC, konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X i PlayStation 5. Odświeżona wersja będzie działała w 4K i 60 FPS. Wersja na komputery będzie można uruchomić jednak nawet w 240 FPS ze wsparciem dla odświeżania 240 Hz. Wśród konsol tylko wersja na Xbox One będzie obsługiwała 120 klatek na sekundę. 

Turniej gier komputerowych Nowy kierunek na poznańskim uniwersytecie. Rusza groznawstwo

Tuż przed premierą dowiedzieliśmy się też, jak będzie wyglądać sprawa z polską lokalizacją gry. Mass Effect 1 oraz 2 będą niemal w całości zdubbingowane, wyjątkiem jest dodatek "Kryjówka Handlarza Cieni" (ang. Lair of the Shadow Broker), informuje portal gram.pl. Do tego rozszerzenia, jak i do Mass Effect 3 będą dostępne tylko napisy. Te będzie można włączyć także w poprzednich częściach. 

Cyberpunk 2077 CD Projekt traci kluczową postać. W tle oskarżenia o mobbing. Kurs mocno w dół

Nachodzi kolejna część Mass Effect?

W grudniu pojawiła się krótka zapowiedz kolejnej części Mass Effect, która zgarnęła już niemal 3 mln wyświetleń na YouTube, ale wciąż nie poznaliśmy szczegółów dotyczących produkcji. Można się jednak spodziewać, że te pojawią się po premierze Mass Effect: Legendary Edition.

 
Więcej o: