WitcherCon - wiedźmińska impreza online. O której się zaczyna? Gdzie oglądać?

Do WitcherCon zostało już niewiele czasu. Kiedy rozpocznie się internetowy event CD Projekt RED i Netflix dla fanów "Wiedźmina"? Gdzie będzie można go obejrzeć? Podpowiadamy.

CD Projekt RED i Netflix jednoczą siły, organizując wspólnie WitcherCon - imprezę poświęconą "Wiedźminowi", który z książek Andrzeja Sapkowskiego trafił kolejno do niezwykle popularnej serii gier oraz do serialu. Impreza odbędzie się online już w piątek 9 lipca.

 

Organizatorzy przyszykowali dla fanów Geralta i spółki sporo atrakcji - wśród nich m.in. panele dyskusyjne z twórcami i obsadą serialu czy zapowiedzi dotyczące produkcji osadzonych we wiedźmińskim uniwersum, a także liczne niespodzianki.

 

Z całym harmonogramem WitcherConu można zapoznać się tutaj.

Zobacz wideo Nie tylko Wiedźmin. Oto trzy polskie gry, które okazały się strzałem w dziesiątkę [TOPtech]

Netflix i CD Projekt RED szykują wiedźmińską imprezę. Pojawią się gwiazdy serialu Netfliksa

Organizatorzy potwierdzili, że w WitcherConie wezmą udział aktorzy serialu "Wiedźmin": Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anna Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri), Mimî M Khayisa (Fringilla Vigo) oraz Paul Bullion (Lambert). Obecna będzie także showrunnerka tej produkcji Netfliksa, Lauren Schmidt Hissrich. Możliwe zatem, że już niedługo dowiemy się nieco więcej na temat nadchodzącego drugiego sezonu "Wiedźmina" i być może poznamy datę jego premiery.

WitcherCon. Gdzie oglądać transmisję z wydarzenia?

Transmisja z wydarzenia została podzielona na dwie części, podczas których zaprezentowane zostaną unikalne treści. Pierwszy stream rusza w piątek 9 lipca o godz. 19:00 czasu polskiego, natomiast drugi w sobotę 10 lipca o godz. 3:00 nad ranem. WitcherCon będzie można oglądać oficjalnych na kanałach CD Projekt RED i Netflix w serwisach YouTube i Twitch.

 
Więcej o: