Po 20 latach znika kolejny polski serwis społecznościowy. "To był taki Instagram swoich czasów"

Kolejny polski serwis społecznościowy kończy swoją działalność. "To był taki Instagram swoich czasów" - komentują internauci zasmuceni wiadomością. To ostatnie momenty na ściągnięcie fotografii zamieszczonych na platformie.

Pod koniec roku na fanpage'u platformy Photoblog na Facebooku pojawiła się informacja, że serwis wkrótce zostanie zamknięty. "To już chyba najwyższa pora, aby się pożegnać i jednocześnie podziękować wam za te kilkanaście wspólnych lat" - napisano w poście.

Zobacz wideo Internetowi giganci, który trafili na śmietnik historii. Z własnej winy (i nie tylko) [TOPtech]

Photoblog.pl niedługo zniknie z sieci. To ostatni moment na ściągnięcie swoich zdjęć 

Serwis Photoblog.pl zostanie zamknięty 31 marca 2023 roku. "Wykorzystajcie ten czas, aby ściągnąć swoje zdjęcia na pamiątkę. W ciągu miesiąca pojawi się funkcja do automatycznej archiwizacji waszego bloga i pobrania zdjęć" - napisali administratorzy w facebookowym poście, dziękując także użytkownikom za wspólnie spędzony czas.

W odpowiedzi pojawiły się setki zawiedzionych komentarzy. "To był taki Instagram swoich czasów" - napisał jeden z internautów. Komentujący podkreślają, że dzięki platformie udało zawrzeć im się wiele znajomości, przyjaźni, a nawet miłości.

Więcej aktualnych wiadomości znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

TwitterTwitter pomylił Norwegię z Nigerią. Musk skomentował

Photoblog.pl to kolejna polska platforma społecznościowa, która kończy swoją działalność

Photoblog.pl został założony w 2004 roku przez dwóch studentów z Trójmiasta - Sebastiana Michałowskiego oraz Tomasza Chmielewskiego. Obecnie właścicielem serwisu jest założona przez mężczyzn spółka Pixnet, która od 2017 roku jest w stanie likwidacji. W latach 2008-2009 serwis cieszył się bardzo dużą popularnością, plasując się obok platform takich jak Nasza Klasa, YouTube, MojaGeneracja, MySpace i Fotka. 

Serwis nk.pl został zamknięty w lipcu 2021 roku. W 2012 roku działalność zakończyła powiązana z Gadu-Gadu MojaGeneracja.pl. 

Ostatnie godziny Naszej KlasyOstatnie spojrzenie w Naszą Klasę. Za kilka godzin zniknie z sieci

Więcej o: