Wielkie otwarcie sklepu Agata w Białej Podlaskiej

Sklep Agata przy ul. Sportowej 8 w Białej Podlaskiej zostanie otwarty już 13 września. Klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji 50 zł rabatu za każde wydane 500 zł albo do 30 rat 0% bez dodatkowych kosztów oraz ze specjalnej gazetki przygotowanej na otwarcie. Z wyjątkowymi meblami i dodatkami z oferty sklepu Agata każdy będzie mógł zaaranżować wymarzoną przestrzeń w swoim domu.

W sklepie znajdować się będą 52 boksy aranżacyjne z meblami skrzyniowymi, tapicerowanymi i dodatkami na łącznej powierzchni ekspozycyjnej 4324 mkw z wyjątkowymi aranżacjami do pokojów dziennych, sypialni oraz pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Dodatkowo na klientów czeka szeroka oferta modułowych mebli kuchennych Qubik z 15-letnią gwarancją, które w zależności od wybranej kolekcji dostępne są nawet w 7 dni. Meble kuchenne Qubik można dopasować do swoich potrzeb i do pomieszczenia w którym mają się znaleźć. Podobnie jak modułowe szafy Adbox, które dostępne są w różnych kolorach, stylach i wymiarach – mogą osiągać wysokość nawet 249,6 cm z nadstawką, dzięki czemu można dopasować je aż pod sam sufit. Ponadto szeroki wybór modnych stołów, krzeseł, łóżek czy materacy – to wszystko znajdą klienci w ofercie sklepu Agata. Oprócz tego gracze będą mogli wybierać z szerokiej gamy mebli gamingowych w specjalnej strefie gracza.

Nowy sklep na mapie Białej Podlaskiej oferuje także szeroką gamę dodatków, dekoracji i akcesoriów, a wśród nich: lampy, dywany, tekstylia, artykuły kuchenne i łazienkowe, dekoracje i wiele innych. 

To co wyróżnia nowy sklep to nowoczesna, otwarta konstrukcja powierzchni sprzedaży oraz boksy aranżacyjne dopasowane do standardowych wymiarów mieszkań Polaków, tak aby każdy z klientów mógł zobaczyć jak wybrane meble do pokoju dziennego sprawdzą się w aranżacjach typowych polskich domów i mieszkań.

„Chcemy zapewnić naszym klientom w Białej Podlaskiej maksymalny komfort zakupów oraz zaproponować wyjątkowe promocje na produkty z naszej oferty. Jesteśmy dumni z sukcesów naszej marki, a naszym głównym zadaniem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów zarówno w kwestii okazji cenowych, jak i w podążaniu za najnowszymi trendami aranżacyjnymi" – zaznacza Krzysztof Wadas, dyrektor ds. marketingu Agata S.A.

 Urządzanie mieszkania z super promocjami

Nowy sklep to już 33. obiekt na mapie Polski należący do popularnej marki. Specjalna gazetka promocyjna dla sklepu w Białej Podlaskiej z wyjątkowymi okazjami będzie obowiązywała od 13 do 23 września. A do 16 września klienci będą mogli skorzystać z promocji ogólnopolskiej na wszystkie produkty - 50 zł rabatu za każde wydane 500 zł albo do 30 rat 0% bez dodatkowych kosztów.

O Agata S.A.:

Agata S.A. to polska sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 32 wielkopowierzchniowe salony zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

Więcej o Agata S.A: www.agatameble.pl.

Materiał promocyjny PR marki Agata.