Kaufland uruchomi nową metodę robienia zakupów. Click&Collect od przyszłego tygodnia

W przyszłym tygodniu Kaufland testowo uruchomi usługę Click&Collect. Będzie ona dostępna w marketach w Bydgoszczy, Gliwicach i Wrocławiu. Wyjaśniamy, na czym będzie polegać.

Kaufland uruchomi w przyszłym tygodniu usługę Click &Collect, dzięki której klienci sieci będą mogli zarezerwować produkty poprzez stronę internetową, a następnie odebrać je, podała sieć. Na początku usługa będzie testowana w trzech marketach. Sieć planuje jednak rozszerzenie tej usługi na więcej sklepów.

- Możliwość zdalnej rezerwacji produktów to kolejne rozwiązanie wprowadzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów, które pozwoli im także zaoszczędzić czas związany z planowaniem i dokonywaniem zakupów. Jeżeli nowa usługa zostanie dobrze przyjęta przez konsumentów, rozszerzymy ją o kolejne sklepy - powiedziała dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska Maja Szewczyk, cytowana w komunikacie.

Zobacz wideo Jak w łatwy sposób zrobić zakupy przez internet? [WIDEO]

Dostępne będzie ponad 1500 produktów z oferty Kaufland

Strona Click &Collect będzie mieścić ponad 1 500 produktów z oferty Kaufland - artykuły pierwszej potrzeby, produkty żywnościowe, artykuły higieniczne i kosmetyki, produkty dla dzieci, żywność dla domowych zwierząt, podano także w komunikacie.

- W najbliższym czasie rezerwacji produktów będzie można także dokonać za pomocą specjalnej aplikacji, która będzie do pobrana w App Store oraz w Google Play - czytamy dalej.

Płatności za zakupy dokonuje się już na miejscu - w oddzielnej kasie, gotówką lub kartą.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada około 1 200 sklepów i zatrudnia niemal 150 000 pracowników. W Polsce sieć posiada 223 marketów i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.