Kaufland uruchomi nową metodę robienia zakupów. Click&Collect od przyszłego tygodnia

W przyszłym tygodniu Kaufland testowo uruchomi usługę Click&Collect. Będzie ona dostępna w marketach w Bydgoszczy, Gliwicach i Wrocławiu. Wyjaśniamy, na czym będzie polegać.

Kaufland uruchomi w przyszłym tygodniu usługę Click &Collect, dzięki której klienci sieci będą mogli zarezerwować produkty poprzez stronę internetową, a następnie odebrać je, podała sieć. Na początku usługa będzie testowana w trzech marketach. Sieć planuje jednak rozszerzenie tej usługi na więcej sklepów.

- Możliwość zdalnej rezerwacji produktów to kolejne rozwiązanie wprowadzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów, które pozwoli im także zaoszczędzić czas związany z planowaniem i dokonywaniem zakupów. Jeżeli nowa usługa zostanie dobrze przyjęta przez konsumentów, rozszerzymy ją o kolejne sklepy - powiedziała dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska Maja Szewczyk, cytowana w komunikacie.

Zobacz wideo Jak w łatwy sposób zrobić zakupy przez internet? [WIDEO]

Dostępne będzie ponad 1500 produktów z oferty Kaufland

Strona Click &Collect będzie mieścić ponad 1 500 produktów z oferty Kaufland - artykuły pierwszej potrzeby, produkty żywnościowe, artykuły higieniczne i kosmetyki, produkty dla dzieci, żywność dla domowych zwierząt, podano także w komunikacie.

- W najbliższym czasie rezerwacji produktów będzie można także dokonać za pomocą specjalnej aplikacji, która będzie do pobrana w App Store oraz w Google Play - czytamy dalej.

Płatności za zakupy dokonuje się już na miejscu - w oddzielnej kasie, gotówką lub kartą.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada około 1 200 sklepów i zatrudnia niemal 150 000 pracowników. W Polsce sieć posiada 223 marketów i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.

Więcej o:
Komentarze (14)
Kaufland uruchomi nową metodę robienia zakupów. Click&Collect od przyszłego tygodnia
Zaloguj się
 • artau

  Oceniono 17 razy 13

  Oczywiście usługa nie może nazywać się po polsku., musi po angelsku bo wtedy dopiero jest swjatowo.

 • c.t.k

  Oceniono 12 razy 8

  "Strona Click &Collect będzie mieścić ponad 1 500 produktów z oferty Kaufland ", głównie to co się nie sprzedaje.

 • super_benek

  Oceniono 7 razy 5

  Skąd Kaufland weźmie pracowników do tego? Przecież u nich wieczne braki. W Piasecznie ciężko trafić na działająca standardowa kasę, nawet w godzinach szczytu są czynne tylko samoobsługowe. Z pełnym dużym koszykiem trzeba się niemal wykłócać o to. Tymczasem system samoobsługowy działa jak działa i sens ma wtedy, gdy ma się co najwyżej kilkanaście produktów, a nie zakupy dla 4-osobowej rodziny na ponad tydzień.

 • karollorak

  Oceniono 3 razy 3

  Jeśli Kaufland reklamuje swoją sieć jako najlepszy pracodawca - to strach pomyśleć o tych którzy są następni w kolejce tego rankingu.

 • k0szalek

  Oceniono 2 razy 2

  No i to jest do bani ! Żeby odbierać zamówienie trzeba będzie wchodzić do hali i tłoczyć się do kasy. Cały zysk ze zwiększonego dystansu społecznego idzie w diabły !
  Konkurencja już od dawna ma lepsze pomysły na odbiór zamówień.

 • taszkent

  Oceniono 1 raz 1

  Jak mam mieć mały wybór 1500 produktów, to mogę pójść do małego marketu osiedlowego i Kaufland mi nie potrzebny.

 • heine-ken

  Oceniono 4 razy 0

  - dużo łatwiej mi szukać produktów na stronie niż na półkach,
  - dowiem się ile zapłacę od razu, a nie przy kasie,
  - ja czegoś nie będzie, to dowiem się wcześniej, a nie już w sklepie,

  Mnie do pełni szczęścia brakuje opcji drive-in - żeby nie szukać miejsca na parkingu i nie nosić rzeczy zbyt daleko do samochodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX