W weekend problemy z dostępem do 7 banków. Jeden ostrzega: utrudnienia nawet w poniedziałek rano

Robert Kędzierski
Klienci siedmiu banków, m.in.,Getinu, PKO BP, BZWBK i ING Banku Śląskiego, muszą liczyć się w ten weekend z utrudnieniami. Znamy szczegóły. 

W ten weekend aż siedem polskich banków zamierza przeprowadzić prace serwisowe. W niektórych wypadkach utrudnienia mogą być uciążliwe. 

PKO BP/Inteligo będzie miało najbardziej dotkliwą przerwę. W niedzielę tuż po północy wyłączony zostanie serwis internetowy. Nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych „Płacę z iPKO” i „Płacę z IKO”. W czasie trwania przerwy transakcje dokonywane przy pomocy aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostaną ograniczone do wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych, oprócz zakresu godzin od 00:01 do 3:00, gdzie IKO będzie całkowicie niedostępne.

BZ WBK informuje o przerwie w działaniu serwisu w sobotę. Od północy do 12 w południe. Transakcje złożone w dniu 23.06.2017 r. w godzinach 22.30-23.59 zostaną zrealizowane w dniu 24.06.2017 r. po godzinie 12.00. W tym czasie nie będą mogli Państwo płacić w sklepach internetowych i korzystać z BLIKA.

Czytaj też: Ranking polskich banków. Wymienisz bez sprawdzania pierwszą trójkę?
 
ING Bank Śląski zablokuje możliwość wypłacania pieniędzy z bankomatów. Na szczęście przerwa będzie krótka - potrwa dwie godziny od północy do 2 w nocy w poniedziałek. W tym samym okresie nie będzie też można odwiedzić serwisu Moje ING ani korzystać z aplikacji BLIK. Ograniczona będzie też dostępność do płatności realizowanych kartami kredytowymi i systemem Express Elixir. Bank ostrzega, że część usług może nie działać nawet  w poniedziałek rano. 

Bank zapowiada już dziś kontynuację prac serwisowych w nocy z 2 na 3 lipca.  

Getin Bank wyłączy dostęp do bankowości mobilnej i internetowej w nocy z 23 na 24 czerwca. Przerwa potrwa od godz. 00.45 do 4 rano.  

Volkswagen Bank również zaliczy przerwę w działalności. Będzie jednak wyjątkowo krótka. 26 czerwca br. (w godzinach 00:15 – 01:30) mogą wystąpić utrudnienia w autoryzacji transakcji, dokonywanych przy użyciu kart płatniczych Visa Volkswagen Bank.

Raiffeisen Polbank będzie prowadził prace serwisowe równie krótko. W sobotę w godz. 00:00 - 02:00 system bankowości internetowej R-Online będzie niedostępny.

Więcej o:
Komentarze (6)
W weekend problemy z dostępem do 7 banków. Jeden ostrzega: utrudnienia nawet w poniedziałek rano
Zaloguj się
 • kiajk

  0

  takie przerwy to nic nadzwyczajnego. jak potrzebują, to robią, przecież kiedyś sprawy techniczne też muszą ogarnąć. a jak się ma problem to należy się zwrócić do obsługi klienta- jeśli jest na tak wysokim poziomie jak w getinie, wszystkiego można się dowiedzieć bez przeszkód :)

 • jozefku

  0

  Ja w artykule doliczyłem się 6 banków, jaki ten 7my?

 • jesusbuiltmyvolkswagen

  Oceniono 2 razy 0

  "Znamy szczegóły."
  Umiecie czytać ogólnodostępne informacje? Brawo.

 • stafarda

  Oceniono 6 razy 0

  7 polskich? ?? banków. Buhahaha

 • mjunhy

  Oceniono 5 razy -1

  To wina PiS-u i tej całej bandy od smutnej i opiekuna kota

 • 1234qwerty

  Oceniono 4 razy -2

  Gotóweczka i możecie się banksterzy konserwować do usranej śmierci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX