InPost z nietypową promocją. 20 procent zniżki w H&M za szybkie odebranie paczki

InPost szuka sposobu na przeładowane paczkomaty. Osoby, które szybko odbiorą paczkę mogą otrzymają bon rabatowy na zakupy w sklepie odzieżowym H&M.

Paczkomaty z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Według raportu Gemius, 61 proc. kupujących w internecie deklaruje, że Paczkomaty są najczęściej wybieraną przez nich formą dostawy. Oznacza to, że popularnością prześcignęły kurierów. W porównaniu do 2019 roku to wzrost o 9 proc. 

Choć dla firm stawiających paczkomaty rosnąca popularność usługi jest pozytywną wiadomością, to problematyczny staje się fakt ich nadmiernego przepełnienia. Taka sytuacja staje się zjawiskiem coraz częstszym nie tylko w okresie świątecznym, gdzie paczek zamawia się więcej. InPost zdecydował się przygotować rozwiązanie, które ma zapobiec temu problemowi. 

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą oszczędzać na zakupach

InPost oferuje 20 proc. zniżki na zakupy w H&M  w zamian za szybkie odebranie paczki. Na czym polega akcja? 

Sieć przygotowała kody rabatowe do sklepu odzieżowego H&M w wysokości 20 proc. ceny regularnej poszczególnych produktów. Aby go otrzymać, należy odebrać paczkę w ciągu dwóch godzin od otrzymania wiadomości o jej dostarczeniu do paczkomaty. Warto zaznaczyć, że kod przysługuje w momencie, gdy wartość zamówienia przekroczy 150 zł. 

Po odebraniu paczki w odpowiednio krótkim czasie należy wejść na stronę akcji #ZróbMiejsce, wpisać ostatnie cztery cyfry numeru paczki, numer telefonu, imię oraz adres e-mail. Kod rabatowy powinien trafić na skrzynkę mailową. Rabaty do sklepu H&M będą oferowane do 17 sierpnia 2020 roku. Później InPost zamierza przygotować inną ofertę tego typu. 

>>> Dowiedz się więcej: IKEA. Ruszyły wielkie wyprzedaże w sklepach. Przeceny nawet do 70 proc. Co można kupić taniej?     

Więcej o: