18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Lidl odpowiada na promocję Biedronki. 4 piwa za darmo... ale pod pewnymi warunkami

Lidl szykuje piwną promocję na majówkę. 30 kwietnia, przy zakupie 8 dowolnych butelek, 4 otrzymamy za darmo. Z podobną ofertą wyszła Biedronka.
Zobacz wideo Aplikacje na smartfony, które przydadzą się prawdziwym łowcom okazji

W związku z nadchodzącą majówką Lidl szykuje promocję na piwa. Z podobną ofertą wyszła wcześniej Biedronka. Wystarczy kupić określoną liczbę butelek, a za część nie zapłacimy ani grosza.

Croissant 'Lagun' przeraził mieszkańców Krakowa. Obrońcy zwierząt przygotowują gadżetyLidl i Aldi sprzedają "laguny". "Nie ma się czego bać!"

Lidl oferuje cztery piwa za darmo

W sklepach Lidl już 30 kwietnia będzie można skorzystać z promocji. Jej warunki polegają na tym, że klient, zabierając do kasy 8 butelek, zapłaci tylko za cztery z nich. Do wyboru są dowolne cztery piwa butelkowe, w tym również kraftowe. Od rachunku odjęta zostanie łączna cena czterech najtańszych piw. Warto tutaj podkreślić, że w ramach promocji, marki można dowolnie mieszać.

Aby skorzystać z promocji Lidla, należy aktywować odpowiedni kupon w aplikacji Lidl Plus. Z akcji można skorzystać jedynie raz na każdą kartę lojalnościową.

Sklep sieci Lidl. Zdjęcie ilustracyjneLidl otworzył nowy rodzaj sklepu. "Artykuły są w pełni wartościowe"

Lidl i Biedronka z podobnymi promocjami na piwo

Z podobną inicjatywą wyszła Biedronka. 29 kwietnia w sklepach tej sieci, przy zakupie 12 butelek piwa, kolejne 12 dostaniemy za darmo. Promocja obejmuje wybrane marki. Aby z niej skorzystać, należy mieć aktywną kartę Moja Biedronka.