Loteria spisu powszechnego. O 23:59 mija termin zgłoszeń do piątkowego losowania. Szansa na 1000 zł

W najbliższy piątek (18 czerwca) odbędzie się kolejne losowanie loterii Narodowego Spisu Powszechnego. W puli jest 80 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł oraz 160 kart o wartości 500 zł. Uwaga! Termin zgłoszeń mija w środę, 16 czerwca. Wyjaśniamy, jak wziąć udział w losowaniu.

Całkowita wartość puli nagród w loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 wynosi 2 183 984 zł. Główną nagrodą w loterii jest samochód Toyota Yaris (jego nowy właściciel zostanie wyłoniony w losowaniu finałowym - 14 lipca).

Zobacz wideo "Tysiąc złotych rocznie mniej w portfelu". Kto straci na zmianach w fotowoltaice?

Kolejne losowanie w loterii Narodowego Spisu Powszechnego już w piątek 

Na zwycięzców czeka także 1440 kart płatniczych o wartości 1000 zł lub 500 zł. 260 z nich zostanie rozlosowanych już w najbliższy piątek - 18 czerwca. Uwaga! Termin zgłoszeń do najbliższego losowania mija dziś - w środę 16 czerwca. 

Warto zaznaczyć, że loteria trwa znacznie krócej niż sam spis. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 zakończy się bowiem 30 września 2021 roku. Do tego dnia będzie się można spisać zarówno przez internet, jak i telefonicznie. Okres przyjmowania zgłoszeń do loterii rozpoczął się 22 kwietnia, a kończy się 7 lipca br.

Terminy zgłoszeń do Loterii Narodowego Spisu PowszechnegoTerminy zgłoszeń do Loterii Narodowego Spisu Powszechnego Fot. loteria.spis.gov.pl

Kto może wziąć udział w loterii Narodowego Spisu Powszechnego?

W loterii mogą wziąć udział osoby, które dokonały samospisu lub zrobią to do 7 lipca. Po wypełnieniu formularza należy zachować 10-znakowy kod potwierdzający. Dodatkowo należy zgłosić się do losowania za pośrednictwem strony internetowej loteria.spis.gov.pl.

Spis Powszechny 2021. Do kiedy można się spisać przez internet? Jaka kara za brak udziału? (zdjęcie ilustracyjne) Spis Powszechny 2021. Do kiedy można się spisać przez internet?

"Im szybsze zgłoszenie do loterii, tym większa szansa na wygraną! Jeden kod może wziąć udział w wielu losowaniach. Wszystkie zarejestrowane zgłoszenia wezmą udział w losowaniu finałowym" - czytamy w komunikacie GUS.

Jak wziąć udział w losowaniu krok po kroku. Instrukcja

Wejdź na stronę spis.gov.pl i dokonaj samospisu, a następnie:

  • pobierz i zachowaj unikatowy, 10-znakowy kod, który uprawnia do udziału w loterii;
  • zgłoś kod na stronie loteria.spis.gov.pl;
  • śledź wyniki losowań na stronie loteria.spis.gov.pl.

Loteria GUS. Harmonogram losowań

Losowania w ramach loterii odbyły się już 7 i 21 maja oraz 8 czerwca. Kolejne losowania wyznaczono na: 

  • 18 czerwca,
  • 1 lipca,
  • 9 lipca,
  • 14 lipca - losowanie finałowe.
Więcej o: