Finał loterii Spisu Powszechnego dzisiaj w południe! Do wygrania 16 samochodów. Transmisja w internecie

Finał loterii Narodowego Spisu Powszechnego będzie transmitowany online dzisiaj o godzinie 12.00. Rozdano już wszystkie nagrody pieniężne. Do wygrania pozostały nagrody główne w postaci samochodów Toyota Yaris.

W ramach loterii Narodowego Spisu Powszechnego rozdano już 960 tys. złotych. W sześciu losowaniach do szczęśliwców trafiło 1440 kart przedpłaconych. To jednak nie koniec nagród. 

Zobacz wideo Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w samochodzie? Rozmowa z ekspertem Tomaszem Świergolikiem

Finał loterii Narodowego Spisu Powszechnego

Już dzisiaj, w środę 14 lipca o 12.00 zostaną rozlosowane nagrody główne w loterii Narodowego Spisu Powszechnego. Całość losowania będzie transmitowana na profilu facebookowym i kanale YouTube Głównego Urzędu Statystycznego. W loterii mogą uczestniczyć osoby, które dokonały samospisu przez internet i zarejestrowały się w loterii do 7 lipca 2021 roku. 

Nagrodą główną będzie 16 samochodów Toyota Yaris. Po jednym samochodzie trafi do mieszkańca lub mieszkanki każdego z województw. Jest to model Toyota Yaris NG '20 o następującej specyfikacji:

  • Rok produkcji: 2021,
  • Nadwozie: 5-drzwiowy hatchback,
  • Liczba miejsc: 5 miejsc,
  • Silnik: 1.5 VVT-i 125 KM benzyna,
  • Skrzynia biegów: 6-stopniowa manualna.

Nagrody mają zostać dostarczone do 9 sierpnia 2021 roku na adres wskazany w oświadczeniu. Dokładny termin ma zostać ustalony z osobami, które wygrały nagrodę główną. 

Spis powszechny jeszcze przez dwa i pół miesiąca

Finał loterii nie oznacza końca spisu. Ten potrwa do 30 września 2021 roku. Dotąd spisało się około 40 proc. obywateli, co daje około 15 mln osób. Za odmowę udziału w spisie grozi grzywna do 5 tys. złotych. Za podanie fałszywych informacji zapłacimy tyle samo, ale grozi nam również kara pozbawienia wolności do lat dwóch. 

Spisu można dokonać przez internet lub na infolinii pod numerem 22 279 99 99. Od 26 czerwca w teren ruszyli też rachmistrzowie. 

Więcej o: