Nawet 1000 zł dla klientów PKO BP. Na czym polega nowa akcja banku?

PKO BP rozpoczął nową akcję promocyjną. Za polecenia można zgarnąć nawet 1000 zł. Bonusy przygotowano również dla nowych klientów.

PKO BP ruszyło z trzecią edycją programu poleceń. W akcji można zgarnąć nawet do 1 tys. złotych. Całość potrwa aż do 30 grudnia. 

Zobacz wideo Trudno było znaleźć odpowiednich ludzi do tej roboty. Polskie "The Office" wchodzi z przytupem

PKO BP. Jak otrzymać 1000 zł nagrody?

Bonus PKO BP wypłaca za polecenie znajomemu banku, po tym jak ten założy w nim konto i spełni warunki aktywności. Za każdą osobę bank rozdaje 100 zł, polecić można do 10 klientów, do zgarnięcia zatem jest maksymalnie 1000 zł. Nowy klient przy rejestracji musi podać jedynie numer telefonu osoby polecającej. Co ważne, musi być on zgodny z numerem w bazie banku. Numer telefonu to kod polecenia, o który PKO BP poprosi podczas wypełniania wniosku

Więcej treści na temat promocji i konkursów na stronie głównej Gazeta.pl 

Bonus wypłacany jest jednak tylko za aktywnie używane konta. Wypłata następuje, gdy nowy klient wykona minimum trzy transakcje bezgotówkowe kartą do konta oraz trzy transakcje BLIKIEM z aplikacji IKO powiązanej z nowo otwartym kontem (nie wliczamy transakcji w bankomatach).

Drugą możliwością jest zrobienie dowolnej liczby transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKIEM z aplikacji IKO powiązanej z nowo otwartym kontem na łączną kwotę min. 500 zł w przypadku "PKO Konto za Zero", lub na łączną kwotę przynajmniej 1000 zł dla "PKO Konto bez Granic".

Transakcje te należy wykonać w ciągu 30 dni od otwarcia konta. 

Bonusy dla nowych klientów

Do założenia konta można przekonać znajomych lub rodzinę nagrodą pieniężną. Nowi klienci otrzymają bowiem bonus: 100 zł za "PKO Konto za Zero" i 150 zł za utworzenie "PKO Konto bez Granic".

Więcej o: