Sylwester u Rydzyka - wiadomo, ile kosztuje. Jest też limit wiekowy, ale nie taki, jak myślicie

Impreza sylwestrowa organizowana jest przez Radio Maryja. Trzydniowa zabawa ma przebiegać pod hasłem "Życie to coś więcej" i będzie różnić się od typowych noworocznych zabaw. Organizatorzy podali już koszt takiego sylwestra i zwrócili się z apelem do dziadków.

"Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc - mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy" - czytamy na stronie Radia Maryja. Dalej organizator podał szczegóły sylwestrowej imprezy. 

Zobacz wideo PiS i ojciec Rydzyk od lat są w bliskich stosunkach

Radio Maryja organizuje sylwestra. Koszt to tylko 150 złotych. Jest jednak limit wiekowy

Uczestnicy sylwestra z Radiem Maryja będą zakwaterowani w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Program obejmuje trzy dni "zabaw" i zaczyna się 30 grudnia 2022 roku, a kończy 1 stycznia 2023 roku. Na co mogą liczyć uczestnicy?

"W programie czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa sylwestrowa. Kto był z nami w ubiegłym roku, ten wie!" - zachęca dalej organizator. Jak się okazuje, uczestnicy muszą pokryć jedynie koszt wyżywienia, który za trzy dni wynosi dokładnie 150 złotych. Cena nie jest więc wysoka.

Przeczytaj więcej aktualnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Oferta sylwestrowa katolickiej rozgłośni skierowana jest jednak tylko do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. Tu też pojawia się apel Radia Maryja m.in. do dziadków. "Zachęcamy do polecenia naszego spotkania waszym dzieciom i wnukom. To może być dla nich dobry, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników" - zachęca dalej radio związane z Tadeuszem Rydzykiem. 

Więcej o: